Pojďte pracovat pro STIHL

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici:

Kariéra

Reporting specialista

Požadavky:
  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru.
  • Aktivní znalost AJ – úroveň B2.
  • Praxe.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office – především MS Excel).
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a ochota učit se novým věcem.

Náplň práce:

  • Reporting mateřskému podniku..
  • Komunikace s mateřským podnikem.
  • Drobné překlady anglických textů.
  • Plnění úkolů v rámci finančního oddělení.
  • Organizace a správa spisovny.

 Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Zaměstnanecké benefity (13. plat, Vzdělávací kurzy, Podniková výuka AJ, Příspěvek na stravu, Příspěvek na rekreaci, Penzijní připojištění).
  • 25 dní dovolené.
  • Nástup možný od 1. července 2018.

Výběrové řízení bude ukončeno v dubnu 2018. Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu: kariera@stihl.cz.

Skladník

Požadujeme:
  • Zkušenost s prací ve skladu.
  • Praxi řidiče VZV - platný průkaz výhodou, případně zařídíme.
  • Schopnost rychle se učit novým věcem.
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, fyzickou zdatnost.
  • Trestní bezúhonnost.

  • Příjem zboží na sklad a jeho zaskladnění na pozice.
  • Příprava expedice zboží.
  • Práce na pc ve skladovém systému.
  • Úklid skladu.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Zaměstnanecké benefity (13. plat, příspěvek na stravu, příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění).
  • Práce v příjemném kolektivu.
  • Nástup možný ihned.
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu petr.kopriva@stihl.cz.

OK