Prodejní akce na křovinořezy/vyžínače STIHL

od 15. dubna do 30. června 2012

Prodejní akce na křovinořezy/vyžínače STIHL

Nespoléhejte na souseda. V jarní prodejní akci si křovinořez STIHL můžete výhodně pořídit i Vy. Vybírejte z 6 typů křovinořezů / vyžínačů STIHL s akčními slevami až 2.500,- Kč.

FS 38 se slevou 500 Kč

Lehký vyžínač STIHL FS 38

Lehký vyžínač STIHL FS 38

je vhodný pro vyžínání na malých domácích pozemcích, případně na dokončovací práce po zahradních sekačkách a zahradních traktorech. Motor 2-MIX splňuje emisní limity normy EU II.

 

FS 55 se slevou 800 Kč

Lehký vyžínač STIHL FS 55

Lehký vyžínač STIHL FS 55

je vhodný pro vyžínání ne příliš rozlehlých pozemků. Základní výbavu stroje tvoří poloautomatická strunová žací hlava STIHL AutoCut C 25-2 a jednoduchý nosný popruh. Hnací hřídel je flexibilní.

FS 87 se slevou 1000 Kč

Křovinořez/vyžínač STIHL FS 87

Křovinořez/vyžínač STIHL FS 87

je vhodný pro vyžínání ploch s tuhými travinami. Základní výbavu stroje tvoří dvojcípý ocelový vyžínací nůž a jednoramenný nosný popruh. Stroj je osazen nízkoemisním motorem 4-MIX. Hnací hřídel je flexibilní.

FS 90 se slevou 1100 Kč

Křovinořez/vyžínač STIHL FS 90

Křovinořez/vyžínač STIHL FS 90

je robustní motorový vyžínač pro náročné a časté použití osazený patentovaným motorem STIHL 4-MIX® a řídítkovou rukojetí pro ergonomické vyžínání větších ploch.

 

FS 240 se slevou 1500 Kč

Výkonný křovinořez/vyžínač STIHL FS 240

Výkonný křovinořez/vyžínač STIHL FS 240

je určen pro vyžínání pozemků a údržbu krajiny prostřednictvím širokého sortimentu kovových vyžínacích nástrojů a strunových žacích hlav. Výkon nízkoemisního motoru systému 2-MIX je na úhlový převod přenášen pevným hřídelem. Komfort zvyšuje systém startování ErgoStart. Řídítková rukojeť je vybavena centrálním křídlovým šroubem pro snadné seřízení a sklopení do přepravní polohy. Základní výbavu stroje tvoří trojcípý ocelový vyžínací nůž a dvojramenný nosný popruh.

FS 360 C-E se slevou 1700 Kč

Komfortně vybavený stroj STIHL FS 360 C-E

Komfortně vybavený stroj STIHL FS 360 C-E

je křovinořez s dlouhou životností, robustní konstrukcí, opatřený systémem snadného startu ErgoStart a úsporným motorem 2-MIX. Ideální pro profesionální nasazení při vyžínání porostů na rozsáhlejších členitých plochách.

FS 410 C-E se slevou 1900 Kč

Silný a výkonný křovinořez STIHL FS 410 C-E

Silný a výkonný křovinořez STIHL FS 410 C-E

je určen pro intenzivní vyžínání pozemků a údržbu krajiny prostřednictvím širokého sortimentu kovových vyžínacích nástrojů a strunových žacích hlav. Výkon nízkoemisního motoru  systému 2-MIX je na žací nástroj přenášen pevným hřídelem. Komfort zvyšuje startování pomocí systému ErgoStart. Řídítková rukojeť je vybavena centrálním křídlovým šroubem pro snadné seřízení a sklopení do přepravní polohy. Základní výbavu stroje tvoří trojcípý ocelový vyžínací nůž a dvojramenný nosný popruh.

FS 460 C-EM se slevou 2200 Kč

Komfortní křovinořez STIHL FS 460 C-EM

Komfortní křovinořez STIHL FS 460 C-EM

je robustní křovinořez s dlouhou životností. Vyznačuje se zdokonalenou ergonomií s funkcí ErgoStart. Motor systému 2-MIX je vybaven systémem elektronického řízení motoru M-Tronic. Ideální pro vyžínání ploch s tuhými travinami velkých ploch a k prořezávání lesních porostů.

Jarní akce STIHL

TV spot Nespoléhejte na souseda - jaro 2012

Aktuální TV spot o tom, proč si pořídit vlastní křovinořez STIHL.

Přehrát TV spot (4 MB)