Akumulátorová zahradní technika značek STIHL a VIKING

Vysoký výkon a tichý provoz

Akumulátorová zahradní technika značek STIHL a VIKING

Ten, kdo miluje práci na zahradě a v přírodě, myslí vždy i na zítřek. Příroda musí růst a prospívat a má se o ní pečovat pokud možno trvale s co nejmenším množstvím škodlivých emisí. Akumulátorové systémy STIHL jsou proto skvělá volba, vyznačují se vysokým výkonem, jsou mimořádně tiché a velmi snadno ovladatelné. V každém výrobku STIHL se ukrývá nejen perfektní kombinace síly a ergonomie, ale také více, než devadesát let vývoje. Proto stále více uživatelů sází na energii z akumulátoru - made by STIHL.

Technika, která nadchne

  • Všechny druhy akumulátorového nářadí jsou poháněny silnými lithium-iontovými akumulátory.
  • Vysoce kvalitní a optimálně navzájem sladěné součástky zvyšují účinnost.
  • Elektronika EC motorů zaručuje trvale konstantní výkon.

Kvalita, která se vyplatí

  • V každém akumulátorovém nářadí STIHL se ukrývají technologické znalosti dovedené až do nejmenšího detailu.
  • Zkušenosti z 90 let vývoje a používání motorového nářadí při práci v lese a při ošetřování zeleně jsou zárukou špičkového výkonu, kvality a spolehlivosti.

Rozmanitost pro každý požadavek

  • Akumulátorové systémy STIHL jsou obzvlášť flexibilní, a to při soukromém i profesionálním použití, od začátečníka až po profesionála.

Ze širokého sortimentu firmy STIHL si vybere vhodné nářadí každý, produktová skupina je rozdělena na: Akusystémy pro menší zahrady, Akusystémy COMPACTAkusystémy PRO

()

Akusystémy pro menší zahrady

Pro váš koníček, kreativní péči o zahradu, dostanete s akumulátorovým nářadím STIHL pro příležitostné uživatele přesně to, co potřebujete. Integrované akumulátory se postarají o rychlou, ničím nekomplikovanou práci a poskytují tu optimální výkon. Méně náročné, i neplánované práce na zahradě tak jdou velmi rychle od ruky. Přesně to pravé, pro chvíle, kdy Vás přepadne chuť udělat něco pro Vaši zahradu.

()

Akusystémy COMPACT

Zvládnou každý úkol. Troufáte si ve své zahradě i na náročné výzvy? Potom je akumulátorový program STIHL pro Vás to pravé. Akumulátor má dostatek energie pro úpravu Vašeho živého plotu, trávníku nebo foukání listí. A to nejlepší: Nejen úžasný výkon a nízká hlučnost, ale toto nářadí je navíc ještě překvapivě lehké. A to, že můžete pracovat zcela uvolněně, bez obtěžování kabelem či spalinami je jasné. 

()

Akusystémy PRO

Výkonné, a tak tiché, až je to neslýchané. Vhodné pro práci v klidových zónách, jako jsou domovy pro seniory nebo nemocnice. Profesionální nářadí pro profesionály bez kompromisů, nástroje zajišťují plný výkon, maximální efektivitu využití energie a co nejvyšší flexibilitu při používání.

0 Akumulátorový program