STIHL KMA 130 R

Akumulátorový KombiMotor

STIHL KMA 130 R Zoom

Nabídka akumulátorových přístrojů se rozrostla o další přístroj STIHL KMA 130 R, výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým točivým momentem a nízkou hmotností. Uživatelé profesionální řady akumulátorových přístrojů Aku PRO mohou do své výbavy zařadit nový vysoce výkonný KombiMotor KMA 130 R. Osvědčené lithium-ionové akumulátory dodávají energii elektromotoru STIHL EC, který je schopen pohánět všechny existující KombiNástroje, kromě zarovnávače okrajů trávníku FSB-KM.

KombiNástroje STIHL

Zákazníky již mnoho let osvědčený systém umožňuje spojit několik různých užitečných nástrojů s jedinou pohonnou jednotkou. Dosud byly základní stroje KombiSystému vybaveny KombiMotorem s technologií 4-MIX®, který se vyznačuje vysokým točivým momentem, malým množstvím výfukových zplodin a příjemným zvukem. S tímto jediným strojem se obsluha mohla věnovat vyžínání trávy, stříhání živých plotů, vyvětvování stromů, zametání cestiček a ploch nebo kypření půdy. S novým KombiMotorem STIHL KMA 130 R však požadované práce lze vykonat mnohem více potichu a navíc bez výfukových plynů. Nový přístroj je proto ideální pro práci v okolí škol nebo kanceláří. V místech, kde hluk motorových přístrojů působí rušivě.

Nový akumulátorový přístroj je vybaven elektrickým motorem STIHL EC. Tato  výjimečně úsporná, lehká a kompaktní pohonná jednotka produkuje jen minimální vibrace a nevyžaduje žádný servis. KMA 130 R lze nastavit na tři výkonové stupně pro energeticky efektivní práci při všech způsobech použití. Společně s „plynovou“ páčkou má obsluha úplnou kontrolu nad rychlostí nebo výkonem nasazeného nástroje.

Kruhová trubková rukojeť je potažená měkkou gumou a zaručuje pohodlnou obsluhu. Pro větší bezpečnost je vybavena omezovačem kroků, který zabraňuje nebezpečnému přiblížení nohou k nožům nebo žacím hlavám během práce.
 

STIHL KMA 130 R
Technická data STIHL KMA 130 R
Jmenovité napětí 36 V
Hmotnost bez akumulátoru 3,2 kg
Hladina akustického výkonu 104 dB(A)
Hladina akustického tlaku 92 dB(A)
Hodnota vibrací vlevo/vpravo 5,8/5,2 m/s

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!
KombiNástroje STIHL KombiNástroje STIHL

přejít na nabídku