8 462,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Kalhoty do pasu ADVANCE X-FLEX: S prodyšnou vrstvou AVERTIC™

Obzvláště robustní a lehké kalhoty do pasu STIHL ADVANCE X-Flex jsou vhodné pro profesionály v oboru péče o stromy a pro profesionální práci v lese. Jsou vyrobeny z pevné, pružné a rychleschnoucí vnější tkaniny typu ripstop a jsou k dispozici v úzkém střihu Slim Fit. Díky vysokému podílu elastických materiálů se kalhoty do pasu dobře přizpůsobí různým tvarům postavy, a proto jsou stejně vhodné pro ženy i muže. Strečová vložka ProElast v rozkroku poskytuje větší volnost pohybu. Rychleschnoucí materiál AVERTIC™ pro lite chránící proti pořezání je nejen mimořádně prodyšný, ale také mimořádně lehký a zajišťuje dobrý pocit při nošení. Lehká 6vrstvá ochrana proti proříznutí kalhot do pasu ADVANCE X-Flex byla vyvinuta výhradně pro značku STIHL a je o 20 % lehčí než u předchozích modelů.

Kalhoty odpuzující špínu jsou vybaveny elastickou ochranou kolen a nepromokavou ochranou proti trní a vlhkosti v dolní části nohavic. Dlouhé větrací otvory v zadní části lze snadno otevřít a zavřít pomocí zipu. Do celkem 7 kapes kalhot do pasu STIHL ADVANCE X-Flex můžete uložit své cennosti a chytrý telefon. 2 boční kapsy, kapsa na smartphone na stehně a zadní kapsa jsou opatřeny zipy. V případě potřeby můžete ke knoflíkům na kalhotách připevnit šle. Reflexní detaily zajišťují lepší pasivní viditelnost a chránič ledvin chrání ledviny před podchlazením. Kalhoty do pasu můžete kombinovat sblůzou STIHL ADVANCE X-Shell v chladných dnech nebo s lesnickou blůzou STIHL ADVANCE X-Vent v teplých dnech.

Kalhoty do pasu ADVANCE STIHL X-Flex můžete prát v pračce na 60 °C.

Další informace:

  • Materiálové složení vnější vrstvy: 89 % polyester, 11 % elastan
  • Materiálové složení podšívky: 100 % polyester
  • Dostupná barva: dvoubarevná (černá/výstražná oranžová)
  • Dostupné velikosti: XS-3XL, k dispozici také ve zkrácených velikostech: S-6 - XL-6
  • Třída ochrany proti proříznutí: 1, provedení A (EN 381 nebo EN ISO 11393)
  • Počet vrstev: 6

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.

Kalhoty do pasu STIHL ADVANCE X-Flex získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Kalhoty do pasu ADVANCE X-FLEX

Výbava a funkce

Prodyšný materiál
Prodyšný materiál
Ochrana proti poranění trny
Ochrana proti poranění trny
Nastavitelné ventilační otvory
Nastavitelné ventilační otvory

Technické údaje

Celková hmotnost1,3 kg 1)
Počet vrstev6
Úroveň ochrany0
Uznáno FPAja
VelikostXS-XXL

Servis a tipy