3 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

BGA 45: Ruční akumulátorový foukač

Akumulátorový foukač STIHL BGA 45 je velmi praktický a rychle připravený k použití. Díky hmotnosti 2,2 kg je vedení tohoto lehkého přístroje pro privátní uživatele mimořádně snadné. Kdykoli chcete odstranit suché listí nebo lehké nečistoty,můžete se spolehnout na rychlou pomoc tohoto kompaktního foukače, a to na malých plochách i v blízkosti domu. S tichým foukačem STIHL BGA 45 můžete pracovat v místech s přísnými hlukovými limity. Měkká rukojeť umožňuje držet kompaktní a ergonomicky tvarovaný foukač STIHL BGA 45 pevně v ruce. Ovládací páka a pojistka ovládací páky jsou integrovány v rukojeti.

Integrovaný lithium-iontový akumulátor řady STIHL AI umožňuje rychlou a nekomplikovanou manipulaci při odstraňování listí nebo lehkých odřezků. Kompaktní foukač listí poháněný akumulátorem vám pomůže při rychlé likvidaci listí. Indikátor stavu nabití na foukači STIHL BGA 45 vás rychle informuje o potřebě nabití akumulátoru. K nabíjení akumulátoru se dodává nabíjecí kabel.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým přístrojem STIHL HSA 45 pracovat a jak dlouho se musí integrovaný akumulátor nabíjet.

Akumulátorový foukač BGA 45 je vybaven aktivačním klíčem. Ten musí být pro zahájení provozu zasunut do otvoru na klíč. Při přepravě, údržbě, opravách a skladování musí být z bezpečnostních důvodů vytažen. Aktivační klíč uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace naleznete v návodu k použití.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

BGA 45

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

AKTIVAČNÍ KLÍČ
AKTIVAČNÍ KLÍČ
Měkká rukojeť
MĚKKÁ RUKOJEŤ

Technické údaje

Jmenovité napětí18 V
Hmotnost2,2 kg
Foukací síla5 N 1)
Max. rychlost vzduchu44 m/s
Průtok vzduchu420 m³/h 2)

Servis a tipy