2 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost2,3 kg
Foukací síla9 N 1)
Max. rychlost vzduchu55 m/s
Max. rychlost vzduchu60 m/s

BGA 57: Lehký akumulátorový foukač

Kompaktní akumulátorový foukač STIHL BGA 57 vám pomůže při náročných pracích v privátní sféře, když chcete efektivně uklidit listí, trávu a další nečistoty z menších ploch kolem domu. S foukačem STIHL BGA 57 máte k dispozici velmi lehký přístroj, který váží pouze 2,3 kg (bez akumulátoru). Díky tichému provozu s ním můžete pracovat i v místech s přísnějšími hlukovými limity. V kompaktním akumulátorovém foukači BGA 57 můžete použít jakýkoli akumulátor ze systému STIHL AK.

Díky měkké rukojeti budete mít foukač STIHL BGA 57 vždy pohodlně a bezpečně v ruce. Délkově nastavitelnou foukací trubici s kruhovou tryskou a s možností nastavení ve 3 úrovních můžete také přizpůsobit své tělesné výšce a chránit tak při práci svá záda. Úzký tvar akumulátorového foukače STIHL BGA 57 přispívá k pohodlí při práci a šetří námahu. Pokud chcete foukač listí STIHL BGA 57 uskladnit, můžete jej bezpečně připevnit ke zdi pomocí očka na spodní straně přístroje. S volitelnou plochou tryskou STIHL můžete dosáhnout vyšší rychlosti proudění vzduchu, například pro odstraňování těžkého nebo mokrého listí.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

BGA 57 EU

Servis a tipy