3 460,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí230 V
Příkon1,4 kW
Hmotnost3,3 kg
Foukací síla12 N
Max. rychlost vzduchu82 m/s 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

BGE 81: Lehký, výkonný elektrický foukač

Elektrický foukač STIHL BGE 81 je vhodný pro majitele domů na úklid větších ploch kolem domu. S praktickým, lehkým a příjemně tichým foukačem BGE 81 o hmotnosti 3,3 kg můžete účinně odfoukávat listí a volně se povalující nečistoty z chodníků, travnatých ploch nebo záhonů. Široký proud vzduchu z ploché trysky je veden rovnoběžně se zemí a je velmi účinný při použití v blízkosti země. Díky jednoruční multifunkční rukojeti s měkčenými částmi můžete elektrický foukač listí STIHL BGE 81 pohodlně ovládat jednou rukou. Rukojeť je umístěna uprostřed, takže elektrický foukač listí můžete nosit buď vpravo, nebo vlevo od těla. Otáčky motoru BGE 81 jsou plynule regulovatelné a požadovaný výkon foukání můžete nastavit pomocí knoflíku s aretací. Při tahání napájecího kabelu zajišťuje integrované odlehčení kabelu v tahu spolehlivé zapojení zástrčky do zásuvky.

S dodatečně montovatelnou sadou na čištění okapů STIHL můžete od listí a nečistot očistit také své okapy. S volitelnou rozšiřující sadou sacího zařízení STIHL můžete elektrický foukač BGE 81 od společnosti STIHL používat také jako vysavač listí a drtič, který listí přímo rozdrtí. Poté můžete listí jednoduše zlikvidovat nebo zužitkovat.

BGE 81

Servis a tipy