4 120,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí230-240 V
Příkon1,1 kW
Hmotnost4,1 kg
Hladina akustického tlaku85 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu100 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

SHE 71: Lehký a tichý zahradní vysavač s nízkými nároky na obsluhu.

Lehký a tichý elektrický zahradní vysavač SHE 71 od společnosti STIHL je ideální pro privátní uživatele pro použití v okolí domů. Díky výkonnému a tichému elektromotoru můžete pohodlně odstraňovat listí a posekanou trávu například na příjezdové cestě nebo na zahradě. Vysátý materiál se dostává přímo do 45litrového sběrného vaku se spodním zipem. Když je plný, můžete jej pohodlně vyprázdnit na požadovaném místě. Elektrický zahradní vysavač STIHL SHE 71 se díky své nízké hmotnosti velmi snadno přenáší z místa na místo. Při tahání kabelu vysavače listí odlehčení kabelu v tahu zajistí, aby nedošlo k vytažení zástrčky ze zásuvky.

Elektrický vysavač SHE 71 lze standardně používat také jako foukač, takže můžete rychle odstranit popadané listí a nečistoty. Přepínání mezi režimem sání a foukání se provádí bez použití nářadí. Foukač listí je standardně vybaven plochou tryskou. Pro ještě vyšší účinnost při použití v blízkosti země můžete dodatečně namontovat zakřivenou plochou trysku. Pro použití na okapy je k dispozici také volitelná sada STIHL na čištění okapů, pomocí níž lze odstraňovat nečistoty a listí.

Servis a tipy