77 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Novinka
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

iMOW® 6 EVO: pro chytrou, plně automatickou péči o velké travnaté plochy

Robotická sekačka STIHL iMOW® 6 EVO, poháněná výkonným lithium-iontovým akumulátorem, je ideální volbou pro automatické sečení větších domácích trávníků. Úkony péče o trávník provádí automaticky a samostatně a vysoká rychlost 3 volně kmitajících nožů systému Disc-Cut se postará o vždy čistý střih.

Sekačka je vhodná pro použití na travnatých plochách o velikosti do 3 000 m² a je vybavena funkcí mulčování, která posekanou trávu rozdrtí a rovnou aplikuje na trávník jako hnojivo. Sekačka si také účinně poradí se stoupáním až do 45 %, a po doplnění rozšiřující sady se může pustit do práce i na svazích se sklonem až 55 %. Integrované senzory vyzvou iMOW® 6 EVO ke změně směru, když se dostane do kontaktu s překážkou. K objektům se přibližuje řízenou rychlostí, aby mohla být tráva posekána co nejblíže danému objektu. Díky chytrému otáčení je možné efektivně sekat i ve stísněných prostorech. Při jízdě po nerovném terénu je rychlost upravena tak, aby byl zajištěn rovnoměrný výsledek sečení.

Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí ovládacího panelu, který má jen několik tlačítek a je navíc podpořen funkcí hlasového výstupu. Aktuální stav robotické sekačky je indikován zadním LED páskem a maticovým světelným vzorem LED na horní straně krytu. Uživatelé si mohou vybrat ze 3 různých režimů denního svícení v předním LED pásu. Pomocí aplikace MY iMOW® můžete robotickou sekačku kdykoli ovládat pomocí Bluetooth® nebo Wi-Fi a také prostřednictvím mobilní sítě, pokud se robotická sekačka pohybuje mimo svou domovskou oblast. Pomocí aplikace můžete také nastavit výšku sečení na různé individuální úrovně. V plánu sečení lze definovat týdenní naplánované aktivní časové úseky. Mimo domovskou oblast lze také použít alarm pro detekci krádeží nebo identifikaci polohy vaší robotické sekačky. V případě potřeby můžete sekačku iMOW® 6 spustit také ručně. Dešťový senzor lze individuálně nastavit tak, aby se sečení za deště dokončilo nebo aby iMOW® 6 EVO pozastavila sekací procesy. Jako základnu a pro nabíjení používá robotická sekačka svou dokovací stanici.

K instalaci budete potřebovat instalační sadu vhodnou pro velikost vaší zahrady. Robotická sekačka STIHL iMOW® dodržuje všechny platné bezpečnostní normy, avšak mějte na paměti, že sekačka není hračka a děti i zvířata se musí držet mimo její pracovní prostor, když je sekačka iMOW® aktivní. Více informací naleznete v uživatelské příručce a na našem webu.

Balení obsahuje: 

  • Robotickou sekačku iMOW®
  • Dokovací stanici
  • Nabíjecí adaptér
  • Náhradní nože
  • Pravítko iMOW®
  • Návod k použití

Instalační sada není součástí balení. Robotickou sekačku lze zakoupit pouze u prodejců iMOW® Partner.

Technické údaje

Max. sečená plocha3000 m²
Max. stoupání45 %
Max. stoupání pomoc stoupací soupravy55 %
Šířka řezu28 cm
Min. výška řezu20 mm

Servis a tipy