27 810,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Max. sečená plocha800 m²
Max. stoupání35 %
Šířka řezu20 cm
Min. výška řezu20 mm
Max. výška řezu60 mm

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RMI 422: Kompaktní robotická sekačka s mulčovací funkcí

Robotická sekačka iMOW® STIHL RMI 422 přináší na privátní zahrady praktické řešení pro plně automatickou a nezávislou údržbu malých a středně velkých trávníků. Přístroj bez problémů udržuje menší plochy až do výměry 800 m2. Robotická sekačka spolehlivě a efektivně zvládne i mírně kopcovitý terén se sklonem až 35 %. Robotická sekačka RMI 422 vás tak podpoří v péči o trávník u vašeho domu a umožní vám mít více času na to, abyste si užívali své zahrady.

Robotická sekačka iMOW® STIHL RMI 422 jako robotická sekačka seká, drtí trávu a hnojí v jednom kroku – to vše díky jejímu mulčovacímu žacímu ústrojí: Během mulčování je trávník sekačkou iMOW® pouze mírně zkrácen, takže jemné částečky trávy jsou rovnoměrně rozptylovány po trávníku. Cenné živiny se vracejí do půdy jako hnojivo. Tímto postupem si zajistíte hustý a zdravý trávník.

Integrované senzory způsobí, že sekačka s vlastním pohonem změní směr pohybu při kontaktu s nějakým objektem. Funkce Adaptive Slope Speed upravuje rychlost na nerovném terénu pomocí náklonových čidel, takže trávník je i v těchto místech posekán rovnoměrně. V dynamickém plánu sečení můžete pro každý den definovat časová okna, ve kterých smí být vaše robotická sekačka iMOW® od společnosti STIHL aktivní. V rámci těchto aktivních časů RMI 422 samostatně určuje, kdy je nejvhodnější doba pro péči o trávník. Dokovací stanice slouží jako základna pro robotickou sekačku a pro nabíjení. Velký LCD displej usnadňuje nastavení a organizaci robotické sekačky napájené akumulátorem.

Pro instalaci budete potřebovat příslušnou instalační sadu v závislosti na velikosti zahrady. Robotické sekačky STIHL iMOW® splňují všechny platné bezpečnostní normy. Přesto však platí následující: Robotická sekačka iMOW® není hračka. V době, kdy je robotická sekačka iMOW® aktivní, se musí zejména děti, přihlížející osoby a zvířata zdržovat mimo pracovní prostor. Další informace naleznete v návodu k použití.

Servis a tipy