29 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 400 C-M: První motorová pila s pístem z magnézia

Inovativní benzínová řetězová pila STIHL MS 400 C-M nabízí profesionálům v lesnictví řadu výhod díky hořčíkovému pístu vyvinutému společností STIHL. Díky nízké hmotnosti pístu a maximálně odlehčené konstrukci má tato řetězová pila poměr výkonu a hmotnosti pouhých 1,45 kg/kW.
Pro kácení, odřezávání větví a zpracování dřeva v porostech střední hustoty však není důležitý pouze výkon. Abyste mohli pracovat efektivně, je řetězová pila STIHL MS 400 C-M vybavena systémem STIHL M-Tronic v rozšířené verzi. V této verzi je navíc možná i kalibrace systému. Systém STIHL ElastoStart vám pomůže již při startování motorové pily. Díky tomu je startování mimořádně snadné. Systém proti vibracím STIHL snižuje vibrace a chrání tak vaše svaly a klouby. Aby mohla benzínová řetězová pila STIHL MS 400 C-M pracovat bez přerušení co nejdéle, je opatřena systémem vzduchového filtru s dlouhou životností. Tento systém je tvořen předřazeným odlučovačem a filtrem HD2.
MS 400 C-M

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

M-Tronic
STIHL M-TRONIC
Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě
Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě

Technické údaje

Délka lišty40 cm
Zdvihový objem66,8 cm³
Výkon4 kW
Hmotnost5,8 kg 1)
Výkon na hmotnost1,45 kg/kW

Servis a tipy