6 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MSE 170 C-Q: Lehká a komfortní elektrická pila 1,7kW elektrická pila

Elektrická řetězová pila STIHL MSE 170 je lehká řetězová pila, která je velmi vhodná pro řezání palivového dříví. Lze ji však použít i pro další práce kolem domu a na zahradě, kde potřebujete elektrickou řetězovou pilu. Pomůže vám také dobrá ergonomie, která vám umožní pracovat pohodlně a s menší námahou.

Motor pily STIHL MSE 170 s příkonem 1,7 kW a pilový řetěz STIHL 3/8" PMM3 zajišťují dobrý řezný výkon. Elektrická řetězová pila MSE 170 od společnosti STIHL je vybavena zásekem, který umožňuje přesné řezání.

Mysleli jsme však také na pohodlí: Měkká rukojeť zajišťuje dobré držení a příjemný úchop. Elektrická řetězová pila STIHL MSE 170 je vybavena ochranou proti přetížení, která zabraňuje poškození v důsledku přehřátí. Brzda řetězu QuickStop Super zajišťuje bezpečnost při práci tím, že zastaví řetěz pily hned, když vaše ruka uvolní zadní rukojeť elektrické řetězové pily.

MSE 170 C-Q

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Ochrana proti přetížení
Ochrana proti přetížení
BOČNÍ NAPÍNÁNÍ ŘETĚZU
BOČNÍ NAPÍNÁNÍ ŘETĚZU
Transparentní nádržka oleje
TRANSPARENTNÍ OLEJOVÁ NÁDRŽ

Technické údaje

Jmenovité napětí230 V
Příkon1,7 kW
Hmotnost4,2 kg 1)
Jmenovité napětí230 V
Typ řetězu STIHL OilomaticPicco Micro Mini 3 (PMM3)

Servis a tipy