7 150,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MSE 170 C-Q: Lehká a komfortní elektrická pila 1,7kW elektrická pila

Elektrická řetězová pila STIHL MSE 170 je lehká řetězová pila, která je velmi vhodná pro řezání palivového dříví. Lze ji však použít i pro další práce kolem domu a na zahradě, kde potřebujete elektrickou řetězovou pilu. Pomůže vám také dobrá ergonomie, která vám umožní pracovat pohodlně a s menší námahou.

Motor pily STIHL MSE 170 s příkonem 1,7 kW a pilový řetěz STIHL 3/8" PMM3 zajišťují dobrý řezný výkon. Elektrická řetězová pila MSE 170 od společnosti STIHL je vybavena zásekem, který umožňuje přesné řezání.

Mysleli jsme však také na pohodlí: Měkká rukojeť zajišťuje dobré držení a příjemný úchop. Elektrická řetězová pila STIHL MSE 170 je vybavena ochranou proti přetížení, která zabraňuje poškození v důsledku přehřátí. Brzda řetězu QuickStop Super zajišťuje bezpečnost při práci tím, že zastaví řetěz pily hned, když vaše ruka uvolní zadní rukojeť elektrické řetězové pily.

MSE 170 C-Q

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Ochrana proti přetížení
Ochrana proti přetížení
Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku
Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku
Transparentní nádržka oleje
Transparentní nádržka oleje

Technické údaje

Jmenovité napětí230 V
Hmotnost4,2 kg
Příkon1,7 kW
Hmotnost4,2 kg 1)
Jmenovité napětí230 V

Servis a tipy