12 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty40 cm
Jmenovité napětí230 V
Příkon2,3 kW
Hmotnost4,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku93 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MSE 230 C-B: Špičkový profesionální model: 2,3kW elektropila se se zařízením pro napínání řetězu

Mimořádně výkonná, ergonomicky optimalizovaná elektrická řetězová pila STIHL MSE 230 C-B je ideálně uzpůsobena pro práci se dřevem v rámci stavebních řemeslných činností. Umožňuje pohodlnou práci při řezání a výstavbě bez námahy. To se projevuje již při pozvolném startu s omezením startovacího proudu, který umožňuje nastartovat elektrickou řetězovou pilu i při připojení k méně výkonným elektrickým sítím. Právě měkká rukojeť a stabilní zásek vás účinně podpoří při přesném řezání i po delší dobu.
Pokud teplota motoru příliš vzroste, ochrana proti přetížení ochrání motor před poškozením. Pokud je ochrana aktivní, svítí příslušná LED dioda. Po krátké fázi ochlazení o délce asi jedné minuty můžete bez čekání pokračovat v práci. Rychlé napínání řetězu STIHL umožňuje rychlé a bezpečné napnutí řetězu pily bez použití nářadí. Elektrická řetězová pila STIHL MSE 230 C-B je tak okamžitě připravena k dalšímu použití. Systém STIHL Ematic zajišťuje také vysokou efektivitu při práci, protože neustále cíleně zásobuje pilový řetěz dostatečným množstvím oleje.
Bezpečnou práci podporuje brzda řetězu QuickStop Super na elektrické řetězové pile MSE 230 C-B. Když uvolníte ruku ze zadní rukojeti, řetěz pily se okamžitě zastaví.

Servis a tipy