15 730,00 Kč
14 130,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Plocha trávníkuaž 1500 m²
Šířka záběru46 cm
Výška řezu28 - 85 mm
Nastavení výšky sečení4-stupňové
Pohon3,5 km/h

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RM 2 RT: Benzínová mulčovací sekačka s 1-rychlostním pohonem

Benzínová mulčovací sekačka STIHL RM 2 RT se záběrem 46 cm je dobrou volbou, pokud chcete při práci na vlastních pozemcích mulčovat středně velké trávníky do 1 500 m2 obzvláště úsporným způsobem. Doporučujeme využívat pohonu kol s 1 převodovým stupněm. To znamená, že sekačku nemusíte tlačit vlastními silami, ale můžete se mnohem lépe soustředit na výslednou kvalitu sečení. Přednosti pohonu kol se projeví zejména na nerovném trávníku nebo ve svazích. Ergonomická, velmi měkká rukojeť také zajišťuje, že držadlo benzínové mulčovací sekačky vždy pohodlně padne do ruky.

Efektivní mulčování umožňuje výkonný motor RM 2 RT s rozvodem OHV, který navíc přesvědčí svým stabilním výkonem. S touto mulčovací sekačkou padají drobné kousky posečené trávy přímo do trávníku jako hnojivo bohaté na živiny – pro přirozenou a udržitelnou péči o trávník. Dokonce i startování motoru je u modelu STIHL RM 2 RT usnadněno funkcí snadného startování. Hladce se otáčející kola garantují, že péče o trávník bude jednoduchá jako nikdy předtím. Díky nastavení výšky sečení ve 4 krocích od 28 mm do 85 mm pro jednotlivé nápravy si můžete zvolit požadovanou výšku sečení. Pokud chcete mulčovací sekačku STIHL RM 2 RT připravit k přepravě nebo uskladnění, jednoduše sklopte držadlo pomocí rychloupínání Quick-Fix.

Servis a tipy