15 730,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 2 RT: Benzínová mulčovací sekačka s 1-rychlostním pohonem

Benzínová mulčovací sekačka STIHL RM 2 RT se záběrem 46 cm je dobrou volbou, pokud chcete při práci na vlastních pozemcích mulčovat středně velké trávníky do 1 500 m2 obzvláště úsporným způsobem. Doporučujeme využívat pohonu kol s 1 převodovým stupněm. To znamená, že sekačku nemusíte tlačit vlastními silami, ale můžete se mnohem lépe soustředit na výslednou kvalitu sečení. Přednosti pohonu kol se projeví zejména na nerovném trávníku nebo ve svazích. Ergonomická, velmi měkká rukojeť také zajišťuje, že držadlo benzínové mulčovací sekačky vždy pohodlně padne do ruky.

Efektivní mulčování umožňuje výkonný motor RM 2 RT s rozvodem OHV, který navíc přesvědčí svým stabilním výkonem. S touto mulčovací sekačkou padají drobné kousky posečené trávy přímo do trávníku jako hnojivo bohaté na živiny – pro přirozenou a udržitelnou péči o trávník. Dokonce i startování motoru je u modelu STIHL RM 2 RT usnadněno funkcí snadného startování. Hladce se otáčející kola garantují, že péče o trávník bude jednoduchá jako nikdy předtím. Díky nastavení výšky sečení ve 4 krocích od 28 mm do 85 mm pro jednotlivé nápravy si můžete zvolit požadovanou výšku sečení. Pokud chcete mulčovací sekačku STIHL RM 2 RT připravit k přepravě nebo uskladnění, jednoduše sklopte držadlo pomocí rychloupínání Quick-Fix.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
Individuální nastavaní výšky sečení
NASTAVENÍ VÝŠKY ŘEZÁNÍ
Pohon kol
POHON KOL

Technické údaje

Šířka záběru při sečení46 cm
Pracovní otáčky2800 U/min
Zdvihový objem149 cm³
Výška sečení28-85 mm
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA [dB(A)]2 dB(A) 1)

Servis a tipy