21 910,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Plocha trávníkuaž 2500 m²
Šířka záběru53 cm
Výška řezu30 - 70 mm
Nastavení výšky sečení5-stupňové
Pohon4,9 km/h

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RM 4 RT: Robustní benzinová mulčovací sekačka s pojezdem

Robustní benzínová mulčovací sekačka RM 4 RT od značky STIHL je účinným pomocníkem náročných majitelů zahrad a zahrádkářů při údržbě zahrady. Díky šířce záběru 53 cm a pohodlnému pohonu kol můžete efektivně mulčovat velké trávníky o rozloze až 2 500 m2. Čerstvě posekaná tráva je rozdrcena na jemné částečky, dopadá zpět přímo na trávník a podporuje tak růst vašeho trávníku cennými minerály jako hnojivo bohaté na živiny.

Kombinace výkonného motoru OHV a speciálně tvarovaného mulčovacího nože v žacím ústrojí je základem efektivní mulčovací sekačky STIHL RM 4 RT. Funkce snadného startování pro minimální námahu při startování a dvojitá kola s kuličkovými ložisky jsou dalšími komfortními prvky mulčovací sekačky STIHL RM 4 RT. Velmi měkká rukojeť také zlepšuje ergonomii při práci. Zvolte si správnou výšku trávníku pomocí centrálního nastavení výšky sečení v 5 krocích od 30 mm do 70 mm. Její držadlo lze sklopit pomocí rychloupínacího systému Quick-Fix, což usnadňuje přepravu a šetří místo při skladování. Systém proti vibracím STIHL zajišťuje plynulý chod a příjemnou úlevu pro vaše svaly a klouby při delším sečení.

RM 4 RT

Servis a tipy