21 910,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 4 RT: Robustní benzinová mulčovací sekačka s pojezdem

Robustní benzínová mulčovací sekačka RM 4 RT od značky STIHL je účinným pomocníkem náročných majitelů zahrad a zahrádkářů při údržbě zahrady. Díky šířce záběru 53 cm a pohodlnému pohonu kol můžete efektivně mulčovat velké trávníky o rozloze až 2 500 m2. Čerstvě posekaná tráva je rozdrcena na jemné částečky, dopadá zpět přímo na trávník a podporuje tak růst vašeho trávníku cennými minerály jako hnojivo bohaté na živiny.

Kombinace výkonného motoru OHV a speciálně tvarovaného mulčovacího nože v žacím ústrojí je základem efektivní mulčovací sekačky STIHL RM 4 RT. Funkce snadného startování pro minimální námahu při startování a dvojitá kola s kuličkovými ložisky jsou dalšími komfortními prvky mulčovací sekačky STIHL RM 4 RT. Velmi měkká rukojeť také zlepšuje ergonomii při práci. Zvolte si správnou výšku trávníku pomocí centrálního nastavení výšky sečení v 5 krocích od 30 mm do 70 mm. Její držadlo lze sklopit pomocí rychloupínacího systému Quick-Fix, což usnadňuje přepravu a šetří místo při skladování. Systém proti vibracím STIHL zajišťuje plynulý chod a příjemnou úlevu pro vaše svaly a klouby při delším sečení.

RM 4 RT

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
Rychloupínač QuickFix
RYCHLOUPÍNACÍ MECHANISMUS QUICK FIX

Technické údaje

Šířka záběru při sečení53 cm
Pracovní otáčky2800 U/min
Zdvihový objem149 cm³
Výška sečení30-70 mm
Jmenovitý výkon2,2 kW / 3,0 PS U/min

Servis a tipy