4 570,00 Kč
4 070,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HSE 61: Tiché elektrické zahradní nůžky o výkonu 500 W

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 61 jsou vhodné pro privátní uživatele k údržbě živých plotů, zimostrázů, keřů na zahradě a kolem domu. Elektrické nůžky na živý plot HSE 61 váží pouhých 3,9 kg, mají řeznou délku 50 cm a díky multifunkční rukojeti, kterou lze otáčet v pěti polohách, se s nimi pracuje velmi flexibilně a pohodlně ve všech polohách. 3polohový spínací systém umožňuje zvýšit dosah nůžek na živý plot jednoduchým posunutím od přední ovládací rukojeti k zadnímu konci rukojeti. Jednostranně broušené žací nože přesně zkrátí i tenké větvičky a větve. Laserem vyřezávané nože mají kalené břity. Díky tomu jsou obzvláště odolné a zůstanou dlouho ostré.

Šroubovací kryt chrání žací nože před poškozením při práci v blízkosti země a při kontaktu se zdmi nebo překážkami. Integrovaná ochrana proti pořezání u těchto elektrických nůžek na živý plot HSE 61 navíc zvyšuje bezpečnost při práci. Integrované odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka zůstane v zásuvce i při tahání za kabel.

Volitelné příslušenství, jako je záchytný plech STIHL, umožňuje například zachytávání odřezků přímo na noži STIHL HSE 61 při stříhání.

Elektrické nůžky na živý plot STIHL HSE 61 jsou k dispozici ve dvou řezných délkách 50 cm a 60 cm.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

OTOČNÁ MULTIFUNKČNÍ RUKOJEŤ
OTOČNÁ MULTIFUNKČNÍ RUKOJEŤ
Trojitý systém zapínání
3-násobný spínací systém
Odlehčení tahu kabelu
UVOLNĚNÍ TAHU KABELU

Technické údaje

Řezná délka50 cm
Jmenovité napětí230-240 V
Příkon500 W
Hmotnost4,1 kg 1)
Hladina akustického tlaku85 dB(A) 2)

Servis a tipy