17 110,00 Kč
15 410,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

SGA 85: Akumulátorový postřikovač pro použití v zahradnictví a údržbě krajiny i při pěstování ovoce, zeleniny a vína

Výkonný akumulátorový zahradní postřikovač STIHL SGA 85 je prvním akumulátorovým postřikovačem v sortimentu STIHL, který pomáhá profesionálním uživatelům efektivně aplikovat přípravky na ochranu rostlin nebo hnojiva. Díky vysokému pracovnímu tlaku a velké průhledné nádrži o objemu 17 litrů s ukazatelem stavu naplnění je zádový postřikovač STIHL SGA 85 ideálním pomocníkem pro zahradníky a zemědělce, a to i při náročných pracích na velkých pěstebních plochách, jako jsou sady nebo vinice. Pracovní tlak zádového tlakového postřikovače o hmotnosti 6,2 kg můžete snadno a flexibilně nastavit pomocí otočného ovladače v rozmezí 1 až 6 barů. Díky mimořádně pohodlnému systému pro přenášení s individuálně nastavitelnými zádovými popruhy a výškově nastavitelným hrudním popruhem pohodlně zvládnete i delší práce. Díky mosazné duté kuželové trysce můžete s akumulátorovým postřikovačem STIHL SGA 85 přesně aplikovat příslušnou kapalinu. Integrovaný filtrační prvek zabraňuje pronikání nečistot z nádrže do stříkací trubice. Pouzdro na volitelném bederním pásu STIHL pro model SGA 85 slouží k bezpečnému uložení stříkací trubice během práce.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.
 
V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.
SGA 85

Technické údaje

Objem nádržky17 dm³
Jmenovité napětí36 V
Hladina akustického tlaku66 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu77 dB(A) 1)
Min. průtok vody1,5 l/min

Servis a tipy