40 990,00 Kč
36 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem72 cm³
Výkon3,9 kW
Hmotnost10 kg
Hladina akustického tlaku98 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu112 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

TS 480i: Inovativní rozbrušovací stroj 3,9 kW pro 300 mm rozbrušovací kotouče

Rozbrušovací stroj STIHL TS 480i s řezným kotoučem o průměru 300 mm, například s diamantovým řezným kotoučem STIHL D-BA 80, je ideální pro profesionální použití ve stavebnictví, pozemním a silničním stavitelství. Inovativním prvkem tohoto motorového rozbrušovače je elektronicky řízené vstřikování STIHL Injection. Zajišťuje velmi klidný chod a vysoký točivý moment motoru STIHL 2-MIX. Motorový rozbrušovací stroj STIHL TS 480i má pouze jednu startovací polohu a jeho startování je proto mimořádně snadné. Kromě toho systém STIHL ElastoStart a dekompresní ventil znatelně snižují sílu potřebnou k nastartování motorového rozbrušovacího stroje. Ergonomická konstrukce rukojeti a zejména systém proti vibracím STIHL vám pomohou chránit vaše svaly a klouby při práci. Redukce vibrací vám také pomůže při přesném vedení řezu prováděného motorovým rozbrušovacím strojem STIHL TS 480i.

Pro spolehlivé vázání prachu je důležité optimálně dávkované zvlhčování řezacího kotouče. Elektronická regulace přívodu vody vám v tomto případě pomůže s automatickým zapínáním a vypínáním přívodu vody. Jemné dávkování můžete pohodlně ovládat pomocí klávesnice na rozbrušovacím stroji STIHL TS 480i. Snadná údržba a praktičnost: Díky systému vzduchového filtru s dlouhou životností můžete těžit z dlouhé životnosti filtru. Pohon lze snadno napnout pomocí poloautomatického napínání řemene. Tím se prodlužuje životnost řemene a ložiska.

Servis a tipy