13 220,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost3,9 kg
Hladina akustického tlaku103 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu114 dB(A) 1)
Vibrační hodnota vlevo3,5 m/s² 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

TSA 230: Akumulátorový rozbrušovací stroj

Praktický akumulátorový rozbrušovací stroj STIHL TSA 230 je ideální pro stavební řemeslníky, pokrývače, zahradníky a osoby zajišťující údržbu zeleně, stejně jako pro všestranné použití ve stavebnictví a pozemním stavitelství. Rozbrušovačka zvládne řezání kamene, trubek nebo železných mříží, ale také bourání cihel, tvárnic nebo řezání kari sítí.

S řezným kotoučem o průměru 230 mm, který je součástí tohoto motorového rozbrušovacího stroje STIHL TSA 230, je možné dosáhnout hloubky řezu až 70 mm. Ergonomická rukojeť rozbrušovacího stroje STIHL TSA 230 vám poskytne jistý úchop a přesné vedení při řezání. Bezkartáčový EC motor pracuje téměř bez opotřebení. Jeho elektronická řídicí jednotka vždy optimálně přizpůsobuje výkon a rychlost řezanému materiálu.

Efektivní práce i v interiérech budov

Díky bezemisnímu provozu lze akumulátorový rozbrušovací stroj TSA 230 používat i v interiérech budov, například v halách. Zejména na těchto místech je důležité, aby byl prach vznikající při řezání okamžitě vázán. To zajišťuje integrovaná přípojka vody pro smáčení řezného kotouče. Vzniklý prach se zde přes odsávací hrdlo přivádí přímo do připojeného vysavače na mokré a suché vysávání, například STIHL SE 133 ME.

Výměna řezného kotouče je velmi snadná: Stačí stisknout pojistku vřetena, povolit pojistný šroub klíčem a pak jej opět utáhnout.

Všechny akumulátorové stroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Servis a tipy