17 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 448 TC: Robustní benzinová sekačka s komfortním jednodílným vodicím držadlem

Benzínová sekačka RM 448 TC je ideální pro rychlou a efektivní údržbu středně velkých trávníků pro soukromé účely. Sekačka STIHL RM 448 TC vám nabízí velký komfort: její výkonný motor OHV s pohonem kol s 1 rychlostí vám umožní rychlé a efektivní sekání zahrady i ve svahu.

Záběr sečení 46 cm, hladce se pohybující kola, robustní polymerový kryt a sklopná, výškově nastavitelná komfortní rukojeť vám umožní ergonomickou a pohodlnou práci. Abyste dosáhli co nejpřesnějších výsledků sečení, můžete si snadno nastavit požadovanou výšku sečení v rozmezí 25 až 75 mm pomocí centrálního šestistupňového nastavení výšky sečení. Sekačka STIHL RM 448 TC je vybavena 55litrovým sběrným košem na trávu, takže nemusíte po sekání shrabovat posečenou trávu. Indikátor stavu naplnění vás informuje, kdy je správný čas sběrný koš na trávu vyprázdnit. To je obzvláště snadné díky sklápěcímu mechanismu. Stejně snadno lze po skončení sečení sklopit i řídítka, což vám umožní benzínovou sekačku STIHL RM 448 TC prostorově úsporně uložit.

Pokud dáváte přednost přímému využití posečené trávy jako hnojiva, můžete sekačku RM 448 TC rychle přestavět na multifunkční sekačku Multi-Mower™ pomocí odpovídající, volitelně dodávané mulčovací sady STIHL AMK 048.

RM 448.1 TC

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
Pohon kol
POHON KOL

Technické údaje

Plocha trávníkudo 1200 m²
Šířka řezu46 cm
Výška řezu25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení6-fach (zentral)
Objem koše na trávu55 l

Servis a tipy