13 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru41 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu52 l
Pohon--

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Akumulátorová sekačka RMA 243 v sadě s akumulátorem AK 20 a standardní nabíječkou AL 101: efektivní práce na menších trávnících

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 243 nabízí hobby zahrádkářům při práci na zahradě vysoký výkon a velmi tichý chod. To znamená, že ji lze používat i na místech citlivých na hluk, jako jsou silně zastavěné oblasti. Pokud chcete ihned začít se sekáním trávy na domácí zahradě se sekačkou, ale ještě nemáte akumulátor ze systému STIHL AK, vyplatí se zvolit sekačku v sadě s akumulátorem STIHL AK 20 a standardní nabíječkou STIHL AL 101.

Se záběrem sečení 41 cm můžete efektivně sekat menší plochy. Díky standardní výbavě s vícebřitým nožem, mulčovacím nástavcem a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu.

Sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické vedení sekačky. Pomocí centrálního nastavení výšky sečení můžete nastavit preferovanou délku trávníku na jednu ze 7 úrovní v rozmezí 20 mm až 100 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 52 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak velkou plochu trávníku pokryjete na jedno nabití akumulátorové sekačky RMA 243 a jak dlouho trvá nabíjení daného akumulátoru.

Servis a tipy