12 970,00 Kč
11 670,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru51 cm
Výška řezu25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu55 l
Pohon--

RMA 253: Vysoký výkon, nízký objem

Velmi tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 253 s minimálními vibracemi je ideální pro majitele soukromých zahrad, kteří kladou důraz na pohodlí při práci a nižší hlučnost. Akumulátorová sekačka STIHL RMA 253 se záběrem 51 cm je vhodná pro sečení středně velkých až velkých ploch. Vyznačuje se vysokým výkonem, snadnou ovladatelností a nízkou hlučností. Sekačka STIHL RMA 253 je napájena akumulátorem ze systému STIHL APtiše a bez výfukových plynů umožňuje provádět i rozsáhlejší sečení mj. v místech s přísnými hlukovými limity. Protože model RMA 253 pracuje trvale v aktivním úsporném režimu, výrazně se prodlužuje životnost akumulátoru. Centrální nastavení výšky sečení a žací nože akumulátorové sekačky zajišťují optimální průběh sečení. Sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů s ukazatelem naplnění lze snadno otevřít pomocí klapky a rychle vyprázdnit. Přeprava a uskladnění akumulátorové sekačky jsou velmi snadné díky sklopnému držadlu.

Akumulátorová sekačka RMA 253, která využívá systém STIHL AP, je určena pro profesionální použití v nepříznivých podmínkách. Proto disponuje certifikovanou ochranou proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

Náš přehled výdrže akumulátoru a doby nabíjení STIHL ukazuje, jak velkou travnatou plochu můžete posekat na jedno nabití akumulátoru a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

RMA 253

Servis a tipy