13 690,00 Kč
12 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RMA 443: Kompaktní sekačka s dobrým výkonem

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 443 pro práce na privátních zahradách nabízí amatérským zahrádkářům vysoký výkon a je přitom velmi tichá. To znamená, že ji lze použít i v oblastech s přísnými hlukovými limity, jako jsou obytné oblasti. Se záběrem 41 cm můžete efektivně sekat trávu na středně velkých plochách.

Abyste mohli na jedno nabití kvalitních akumulátorů systému STIHL AP posekat co největší travnatou plochu, je motor sekačky RMA 443 vybaven úsporným režimem Eco. Zatímco vy jezdíte se sekačkou, tento režim zabezpečuje automatickou regulaci otáček. Nože s optimalizovaným tvarem navíc přispívají k mimořádně nízké spotřebě energie. Akumulátorová sekačka STIHL RMA 443 je zároveň příjemně lehká, tichá a především bez emisí. Pomocí centrálního nastavení výšky sečení můžete nastavit požadovanou délku trávníku v 5 krocích od 25 mm do 75 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 55 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje. Rychloupínáky Quick-Fix umožňují snadnou přepravu akumulátorové sekačky a její prostorově nenáročné skladování.

Sekačka STIHL RMA 443 je akumulátorová sekačka v rámci systému STIHL AP a je určena pro použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto disponuje certifikovanou ochranou proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

Náš přehled výdrže akumulátoru a doby nabíjení STIHL ukazuje, jak velkou travnatou plochu můžete posekat na jedno nabití akumulátoru a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Tragegriff
ÚCHOP PRO NOŠENÍ
Otevírací sběrný koš na trávu
SKLÁDACÍ KOŠ NA TRÁVU
ČEPELE S OPTIMALIZOVANÝM PRŮTOKEM
ČEPELE S OPTIMALIZOVANÝM PRŮTOKEM

Technické údaje

Šířka záběru41 cm
Výška řezu25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení6-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu55 l
Typ akumulátoruLithium-iontový

Servis a tipy