17 990,00 Kč
16 190,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru46 cm
Výška řezu25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení6-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu55 l
Pohon2,0 - 4,5 km/h

RMA 448 PV: Pro snadné a efektivní sečení s pohonem kol Vario

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 448 PV s pohonem kol Vario a záběrem 46 cm usnadňuje amatérským zahrádkářům sekání středně velkých trávníků a svahů se sklonem do 14°. Pomocí ovládací páčky na držadle můžete individuálně nastavit pracovní rychlost v rozmezí od 0 km/h do 4,5 km/h. Díky sekvenčnímu vybíjení zajišťuje sekačka RMA 448 PV také automatické přepnutí na druhý akumulátor ze systému STIHL AP umístěný v sekačce, jakmile se první vybije. Díky tomu není nutné měnit akumulátory ručně a vy tak můžete velmi efektivně sekat i větší trávníky.

Během práce úsporný režim Eco automaticky upravuje výkon motoru sekačky RMA 448 PV od společnosti STIHL na požadovanou úroveň výkonu. Nože s aerodynamickým tvarem zároveň přispívají k úspoře energie. Abyste dostali svůj trávník do formy, můžete nastavit požadovanou délku trávníku pomocí centrálního nastavení výšky sečení na sekačce STIHL RMA 448 PV v 6 stupních od 25 mm do 75 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů během sečení spolehlivě sbírá posečenou trávu a po skončení sečení jej lze snadno vyprázdnit. Díky výškově nastavitelným komfortním řídítkům si můžete dopřát vysoký pracovní komfort i při delším sečení. Chcete-li sekačku uskladnit tak, aby nezabrala příliš mnoho místa, můžete jednoduše sklopit řídítka.

Sekačka STIHL RMA 448 PV je akumulátorová sekačka v rámci systému STIHL AP a je určena pro použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto disponuje certifikovanou ochranou proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

Náš přehled výdrže akumulátoru a doby nabíjení STIHL ukazuje, jak velkou travnatou plochu můžete posekat na jedno nabití akumulátoru a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Servis a tipy