7 800,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RME 443: Kompaktní elektrická sekačka

Výkonná elektrická sekačka STIHL RME 443 je vhodná pro středně velké trávníky do 600 m2. Požadovanou výšku trávníku můžete pohodlně nastavit pomocí centrálního nastavení výšky sečení v šesti krocích od 25 mm do 75 mm. Při tahání kabelu zajišťuje odlehčení kabelu v tahu, aby při sekání trávníku nedošlo k vytažení zástrčky ze zásuvky. Manévrování s kompaktní elektrickou sekačkou je snadné a pohodlné díky hladce se otáčejícím kolům. Boční lamely na koši odvádějí při sečení vzduch směrem k zemi a chrání tak sekačku i uživatele před rozvířenými nečistotami. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů s ukazatelem naplnění vám ukáže, kdy je třeba sběrný koš elektrické sekačky RME 443 vyprázdnit. Praktická madla usnadňují přenášení. Pokud chcete mulčovat, můžete si sekačku RME 443 přestavět na sekačku MultiTM pomocí kompatibilní mulčovací sady.

Vhodná zejména pro použití v blízkosti budov

Pokud chcete sekat trávu v oblastech s přísnějšími hlukovými limity v blízkosti vašeho domova, je elektrická sekačka STIHL RME 443 pro tyto účely obzvláště vhodná. Rychloupínáky Quick-Fix umožňují rychlé složení držadla, což usnadňuje přepravu a skladování elektrické sekačky.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
Otevírací sběrný koš na trávu
SKLÁDACÍ KOŠ NA TRÁVU
Komfortní pohon kol
ODLEHČENÁ KOLA

Technické údaje

Sběrný koš na trávu55 l
Faktor nejistoty K (m/s²)0,7 m/s² 1)
Jmenovitý výkon1500 W
Hmotnost19 kg
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA (dB[A])2 dB(A) 1)

Servis a tipy