14 830,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Pracovní tlak145 bar
Max. tlak180 bar 1)
Min. průtok vody430 l/h
Max. průtok vody510 l/h
Max. teplota přívodní vody40 °C

RE 140 PLUS: Výkonný, všestranný pro úklidové práce kolem domu a na zahradě


Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 140 PLUS nabízí přesvědčivý čisticí výkon pro čištění terasy, schodů nebo zahradního nábytku. Odolný indukční motor a vysokotlaké čerpadlo z hliníku vytvářejí maximální tlak 180 barů. Díky dlouhé stříkací trubce můžete pohodlně pracovat i ve vzpřímené poloze. Vysokotlaká hadice o délce 10 m s ocelovým opletem vám zajistí velký pracovní dosah. Hadice je velmi robustní a ohebná a díky rychlospojce ji lze snadno připojit k čističi STIHL RE 140 PLUS. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na komfortní vysokotlaké pistoli s měkčenou rukojetí zabraňuje kroucení hadice během používání.


Vysokotlaký čistič RE 140 PLUS od společnosti STIHL můžete použít s rotační tryskou pro silný bodový proud na odolné nečistoty. Na choulostivější povrchy můžete použít nastavitelnou plochou trysku. Dvě standardní trysky na stříkací trubce můžete rychle a snadno vyměnit nebo připojit sadu pro rozprašování čisticího prostředku, pokud chcete do proudu vody navíc přidat i čisticí prostředek.


Během pracovních přestávek nebo po skončení čištění můžete vysokotlakou stříkací trubku odložit přímo na přístroj STIHL RE 140 PLUS prostřednictvím parkovací polohy. Trysky a síťový kabel lze bezpečně uložit do boční výklopné přihrádky s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel. Hliníková teleskopická rukojeť, madlo a integrovaná přepravní kolečka napomáhají k pohodlné přepravě vysokotlakého čističe STIHL RE 140 PLUS. Hadicový buben s hliníkovým vedením hadice umožňuje snadnou manipulaci a skladování vysokotlaké hadice.


Při použití volitelného příslušenství, jako např. čističe ploch STIHL RA 90, můžete čistič STIHL RE 140 PLUS používat k různým typům čištění.


RE 140 PLUS

Servis a tipy