26 590,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FS 361 C-EM: Výkonný a komfortní pro náročné sekací práce

Benzínový křovinořez STIHL FS 361 C-EM velmi efektivně pomáhá profesionálním uživatelům při údržbě zeleně, v zemědělství a komunální sféře při sečení, odstraňování divokého porostu a ošetřování mladých stromků. Všestranná a robustní benzínová motorová kosa s mimořádně velkým vyžínacím průměrem 520 mm umožňuje rychlý postup prací při náročném sečení velkých ploch. Výkonný a úsporný motor STIHL 2-MIX zajišťuje dostatečný výkon.

Díky systému proti vibracím STIHL se při sečení s profesionálním křovinořezem objevují pouze zanedbatelné vibrace. Tento systém tak chrání vaše svaly a klouby, stejně jako ergonomická obouruční rukojeť (žací rukojeť), která podporuje přirozený pohyb křovinořezu. TechnologieSTIHL ErgoStart usnadňuje startování benzinového křovinořezu. Plně elektronický systém řízení motoru STIHL M-Tronic rovněž podporuje snadné a pohodlné startování a zajišťuje optimální výkon motoru za všech okolností. Model FS 361 C-EM je vybaven nejnovější verzí systému STIHL M-Tronic 3.0.

Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje ovládat motor pouze jednou rukou. Tlačítko stop vám také pomůže rychle znovu spustit křovinořez po pracovní přestávce. Diagnostická zásuvka poskytuje vašemu místnímu prodejci STIHL informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu vašeho stroje STIHL FS 361 C-EM.

Benzínový křovinořez STIHL FS 361 C-EM můžete v závislosti na konkrétním úkolu vybavit různými žacími nástroji, například nožem na sekání trávy, drticím nožem, pilovým kotoučem nebo různými žacími hlavami.

FS 361 C-EM

Technické údaje

Zdvihový objem37,7 ­cm³
Výkon1,7 kW
Hmotnost8,6 kg 1)
Hladina akustického tlaku100 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím100 dB(A) 3)

Servis a tipy