29 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FS 411 C-EM: Výkonný a pohodlný křovinořez pro sečení velkých ploch

S benzínovým křovinořezem STIHL FS 411 C-EM mohou profesionálové v oblasti údržby zeleně, v zemědělství a komunální sféře efektivně prořezávat a odstraňovat tvrdou, zplstnatělou trávu a podrost.

Výkonný a úsporný motor STIHL 2-MIX zajišťuje dostatečný výkon pro komplexní sečení velkých ploch, odstraňování divokých porostů a péči o mladé stromy. Pro zjednodušení startování je křovinořez STIHL FS 411 C-EM vybaven systémem STIHL ErgoStart. Technologie STIHL M-Tronic 3.0 zajišťuje optimální výkon motoru při konstantních maximálních otáčkách. Výkonný a robustní křovinořez STIHL FS 411 C-EM má mimořádně velký vyžínací průměr 520 mm pro velmi rychlý postup prací.

Ergonomická obouruční rukojeť (žací rukojeť) přispívá k pohodlnému používání benzinového křovinořezu a umožňuje přirozený pohyb při sečení křovinořezem. Standardní univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS vám pomůže ušetřit námahu. Systém proti vibracím STIHL snižuje zatížení svalů a kloubů tím, že snižuje vibrace při práci. Práci vám usnadní i jednoruční multifunkční rukojeť, protože celý motor lze ovládat pouze jednou rukou. Tlačítko stop zajišťuje, že po přestávce můžete rychle pokračovat v práci bez přepínání.

Benzínový křovinořez STIHL FS 411 C-EM můžete vybavit různými žacími nástroji, jako je nůž na sekání trávy, drticí nůž, kotoučová pila nebo různé žací hlavy, a tak přístroj optimálně přizpůsobit danému úkolu. Křovinořez FS 411 C-EM je standardně vybaven trojcípým vyžínacím nožem STIHL 300-3. Velký kryt sekačky poskytuje ochranu před odletujícími odřezky a kamínky.

Diagnostická zásuvka poskytuje vašemu místnímu prodejci STIHL informace o verzi stroje, době provozu a také pokyny pro opravy a údržbu vašeho přístroje.

Technické údaje

Zdvihový objem41,6 ­cm³
Výkon2 kW
Hmotnost8,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku100 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím99 dB(A) 3)

Servis a tipy