3 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost2,6 kg 1)
Hladina akustického tlaku74 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu89 dB(A) 2)
Vibrační hodnota vlevo4 m/s² 3)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FSA 57: Lehký a snadno ovladatelný akumulátorový vyžínač

Lehká akumulátorová strunová sekačka STIHL FSA 57 vás díky svému silnému žacímu výkonu účinně podpoří při úpravě menších trávníků a okrajů trávníků. Vyžínač FSA 57 je napájen akumulátorem ze systému STIHL AK. Díky elektromotoru je obzvláště tichý, a proto je vhodný pro použití v místech s přísnými hlukovými limity. To se ukazuje jako velká výhoda zejména na domácí zahradě a v okolí domu.

Tento aku vyžínač byl navržen s ohledem na ergonomii: Například délku násady lze nastavit stisknutím tlačítka. Obloukovou rukojeť můžete nastavit i bez použití nářadí. Měkká rukojeť s ovládací pákou se mimořádně snadno drží a pohlcuje část vibrací. Sklopný oblouk pro udržování vzdálenosti zajišťuje přesné a šetrné zastřihování kolem rostlin, stromů, keřů, ale také různých předmětů. Tento akumulátorový vyžínač je standardně vybaven strunovou žací hlavou STIHL AutoCut C 3-2, kterou lze doplňovat bez použití nářadí.

Značka STIHL doporučuje u akumulátorových vyžínačů se strunovou žací hlavou použití kulaté žací struny s tichým chodem. Tím se nejen snižuje hlučnost při práci, ale také se při testech ukázalo, že je efektivnější. V porovnání s kulatou žací strunou je výdrž akumulátoru až o 10 % delší při stejném žacím výkonu. STIHL proto dodává akumulátorové vyžínače se strunovou žací hlavou standardně s kruhovou a tichou žací strunou.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

FSA 57

Servis a tipy