4 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost3,1 kg 1)
Hladina akustického tlaku77 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu91 dB(A) 2)
Vibrační hodnota vlevo3,7 m/s² 3)

FSA 60 R: Akumulátorový vyžínač pro tiché a rychlé sečení

Pokud chcete rychle a snadno sekat malé trávníky nebo zastřihovat okraje trávníků v soukromém prostředí, pak je akumulátorový vyžínač STIHL FSA 60 R tou správnou volbou. S lehkým vyžínačem STIHL FSA 60 R z AK-Systému můžete sekat trávu nebo upravovat okraje trávníku, zejména podél živých plotů a kolem rostlin nebo objektů. Tichý provoz umožňuje práci bez ochrany sluchu i v oblastech s přísnějšími hlukovými limity.

Účinný EC motor pohání řezný nástroj přímo a zajišťuje konstantní pracovní výkon. Nízká hmotnost a vyvážená konstrukce vyžínače umožňují jeho dlouhodobé používání. K tomu přispívá i měkká rukojeť s ovládací pákou s plynulou regulací otáček. Při práci kolem rostlin, květináčů nebo velkých kamenů zabraňuje oblouk pro udržování vzdálenosti poškození rostlin a předmětů nebo přístroje samotného. Vyžínač STIHL FSA 60 R se díky celoobvodové rukojeti na robustní hliníkové tyči dobře a bezpečně drží v ruce. Aku vyžínač je standardně vybaven strunovou žací hlavou STIHL AutoCut C 6-2, kterou lze doplňovat bez použití nářadí.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

FSA 60 R

Servis a tipy