Nová kompaktní řada tlakových čističů STIHL

Naprostá všestrannost

Nová kompaktní řada tlakových čističů STIHL

Dobře odvedená práce přináší uspokojení. Obzvlášť pokud nebyla náročná a její výsledek je vidět. Čištění domu, bazénu, zahrady nebo automobilu je hračka, pokud máte vedle sebe nový tlakový čistič STIHL. Ke snadnému používání přispívají chytře vymyšlené detaily a ergonomický design. Přednosti nové řady tlakových čističů STIHL jednoznačně ocení uživatel požadující vysokou kvalitu přístrojů, se kterými pracuje.

Nová řada tlakových čističů STIHL je výsledkem vlastního vývoje firmy. Kompaktní přístroje RE 100, RE 110, RE 120 a RE 130 PLUS se vyznačují atraktivním a moderním designem a vysokou spolehlivostí. Tichý indukční motor poskytuje dostatek výkonu pro každé použití a samotné čerpadlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu mohou nové tlakové čističe STIHL sloužit po dlouhou dobu k nejvyšší spokojenosti uživatele.

Vysokotlaké čističe STIHL

Účinek tlakového čističe spočívá v proudu vody vrhaném pod vysokým tlakem proti znečištěnému povrchu. Základními parametry proto jsou tlak a množství vody, jakým je přístroj schopen působit na čištěnou plochu. Tlakové čističe STIHL jsou schopné dodat 440 až 500 litrů vody za hodinu. Pracovní tlak lze plynule seřídit od 10 až do 135 barů (u modelu RE 130 PLUS) a přizpůsobit ho tak na různé druhy povrchů. Uživatel si může vybrat mezi seřiditelnou plošnou tryskou a nově vyvinutou rotační tryskou s výrazně zvýšeným čisticím účinkem. Rotační bodový paprsek propojuje výhody bodového paprsku a plošné trysky a je vhodný pro čištění houževnatých nečistot na větších plochách.

Propojení mezi vysokotlakou hadicí a pistolí s tryskou usnadňuje a zrychluje rychloupínací systém, který rovněž zabraňuje zkroucení tlakové hadice. Čističe RE 110, RE 120 a RE 130 PLUS jsou vybaveny stejným rychloupínacím systémem i pro připojení vysokotlaké hadice k samotnému přístroji. Pro dokonalé vyčištění velkých ploch zdí nebo bazénů je možné čističe doplnit o prodloužení stříkací trubky v délce 410 mm anebo o dvě varianty zahnuté stříkací trubky v délce 470 nebo 1080 mm.

Všechny nové tlakové čističe STIHL jsou sériově vybaveny sadou pro aplikaci čisticího prostředku. V základní výbavě modelů RE 120 a RE 130 PLUS je tato sada s dávkovacím systémem. Oba jmenované přístroje jsou také vybaveny vysokotlakou hadicí vyztuženou ocelovou pleteninou, která je vhodná pro intenzivnější nasazení v náročnějších podmínkách. STIHL RE 130 PLUS má navíc pro vysokotlakou hadici navíjecí buben, který slouží k jejímu bezpečnému a snadnému uložení.

U čističů RE 110, RE 120 a RE 130 PLUS jsou přívodní elektrický kabel a trysky uloženy a dobře chráněny v boční uzavíratelné schránce. Přívodní kabel lze velmi úsporně uložit za pomoci dvou držáků. Horní oranžový držák je otočný a díky němu můžeme přívodní kabel velmi rychle a snadno sejmout. Na přístroj lze přímo uložit následující příslušenství: čisticí set (dvě trysky a kartáč), kazetu s textilní napájecí hadicí a rotační kartáč.

Díky robustní rukojeti umístěné na zadní straně přístroje je možné tlakový čistič STIHL komfortně transportovat. Přispívají k tomu také velká kola zabudovaného podvozku, která zaručují snadnou přepravu i při zdolávání
schodů. Modely RE 110, RE 120 a RE 130 PLUS mají rukojeť teleskopickou a kompaktní přístroje tak lze i snadno skladovat nebo převážet v zavazadlovém prostoru automobilu. Pro snadné zvedání, přenášení nebo nakládání tlakového čističe jsou všechny přístroje na své přední straně dole vybaveny druhou rukojetí.

Tlakové čističe STIHL RE 100, RE 110, RE 120 a RE 130 PLUS umožňují spolehlivě zbavit nečistot zahradní nábytek, automobil, zeď nebo terasu. Každý si může vybrat přístroj odpovídající svými parametry požadovanému úkolu. Jako u všech ostatních výrobků značky STIHL spočívá jejich kvalita v uživatelském komfortu, bezpečnosti a brilantním výsledku práce.

Technická data vysokotlaké čističe
Vysokotlaké čističe STIHL

Pro vysokotlaké čističe od STIHLu je odstranění i vytrvalé nečistoty záležitostí pár chvil. Vyberte si z nabídky našich nových akčních čističů STIHL.

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!
Vysokotlaké čističe STIHL Vysokotlaké čističe STIHL

zobrazit přehled produktů
Video vysokotlaké čističe STIHL Práce s vysokotlakým čističem

přehrát video