Novinky v TIMBERSPORTS

OZNÁMENÍ:

Novinky v TIMBERSPORTS

STIHL TIMBERSPORTS® EUROPEAN TROPHY
A MISTROVSTVÍ SVĚTA - AKTUALIZACE k 25. 6. 2020

Bohužel, kvůli globální pandemické situaci, dnes společnost STIHL TIMBERSPORTS® oznámila obtížné rozhodnutí zrušit své mezinárodní akce roku 2020, včetně European Trophy a MS jednotlivců a týmů. Akce byly naplánovány na 23. srpna v BBC Countryfile Live ve Windsoru Great Park ve Velké Británii a 7. až 8. listopadu v Partille aréně v Göteborgu ve Švédsku. Toto rozhodnutí bylo učiněno s ohledem na zdraví a bezpečnost všech sportovců, diváků a zaměstnanců., vzhledem k současné situaci COVID-19 není společnost STIHL TIMBERSPORTS® schopna reaslizovat současný formát veřejných mezinárodních akcí roku 2020.

Společnost STIHL TIMBERSPORTS® vypracovala alternativní plán pro obnovení mezinárodní sezóny a plánuje konání nejméně dvou mezinárodních soutěží v bezpečném a kontrolovaném prostředí, bez živého publika, později v roce 2020. Současný plán je pořádání EUROPEAN TROPHY v neděli 8. listopadu v Bavarian Film Studiu v Mnichově v Německu, která umožní nejlepším evropským sportovcům, aby se kvalifikovali na příští ročník World Trophy. Kromě toho se společnost STIHL TIMBERSPORTS® snaží uspořádat v neděli 29. listopadu na stejném místě mistrovství světa jednotlivců, což umožní dvanácti nejlepším jednotlivcům bojovat o titul mistra světa ve STIHL TIMBERSPORTS® pro rok 2020. Mistrovství světa týmů se bohužel letos neuskuteční.
STIHL TIMBERSPORTS® pracuje se svým lékařským týmem na životaschopném systému hygieny, který bude chránit všechny účastníky. Vzhledem k neustále se měnící situaci bude společnost STIHL TIMBERSPORTS® tyto okolnosti trvale vyhodnocovat a včas poskytne aktualizaci procesu.
Pro fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky na nadcházející soutěže STIHL TIMBERSPORTS® - navštivte prosím stránky www.stihl-timbersports.comhttps://www.partillearena.se/event/timbersports
a https: // www.countryfilelive.com/winds…/countryfile-live-cancellation.

facebook_200x140 Timbersports na Facebooku

Navštivte stránky českého timbersportu na facebooku!

teaserbaryoutube Timbersports Int. na YouTube

Sledujte videa z timbersportu na YouTube!

web timbersports.com Navštivte web timbersports.com