Nový akumulátor AP 500 S a nabíječka k nabíjení několika baterií AL 301-4

novinky firmy STIHL

Nový akumulátor AP 500 S Zoom

Na trh uvádíme novinku - nejvýkonnější akumulátor AP systému - AP 500 S.

První svého druhu: Nový profesionální akumulátor AP 500 S: Dvojnásobná životnost a ještě vyšší kapacita akumulátoru. Silný jako žádný jiný a s výdrží jako žádný předtím – AP 500 S nastavuje novou laťku pro akumulátory a zvedá jejich životnost na novou úroveň díky využití naší inovativní energetické „power laminate" technologie a to i při nepříznivém počasí, díky profesionální ergonomii a testované ochraně proti stříkající vodě podle certifikace IPX 4. Unikátní a extrémně odolné články zajišťují mnohem vyšší výkon i kapacitu a zároveň dvojnásobnou životnost v porovnání se všemi předchozími akumulátory STIHL. Výsledkem je, že budete moci ke své práci využít ještě více akumulátorového výkonu – spolehlivě a až 2 400 nabíjecích cyklů.

Další čerstvou novinkou na trhu je nabíječka k nabíjení několika baterií AL 301-4

230 V. Nabíječka k nabíjení několika baterií slouží k sekvenčnímu nabíjení až čtyř akumulátorů AP popř. akumulátorů AR L s přípojným vodičem AR L a adaptérem AP. Může se připevnit jak na stěně a v poličce, tak i napevno nainstalovat do vozidla. Zásobování energií přes vnější napájení. S indikací provozního stavu pomocí LED diod a aktivním chlazením akumulátoru. Přípojný vodič AR L a adaptér AP k nabíjení zádových akumulátorů AR L není součástí dodávky. 

Novinky akumulátor AP 500 S a nabíječku k nabíjení několika baterií AL 301-4 zakoupíte u našich autorizovaných prodejců STIHL.

Zde je seznam všech našich autorizovaných prodejců STIHL. 

Vysoce výkonný akumulátor AP 500 S Vysoce výkonný akumulátor AP 500 S

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!