Prodejny STIHL jsou otevřené i nadále

Prodejny STIHL jsou otevřené i nadále

Vážení zákazníci a příznivci značky STIHL,

 

pečlivě sledujeme celosvětovou pandemii šířícího se koronaviru  COVID-19 a podnikáme stále další opatření adekvátní závažnosti situace. Šíření koronaviru je nevyzpytatelné, rychle se vyvíjí a každým dnem se mění, nikdo není v současné době schopen odhadnout, jak bude probíhat v následujících týdnech.

Zdraví našich zákazníků, obchodních partnerů a samozřejmě zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou. STIHL provedl řadu preventivních opatření ke snížení rizika infekce a omezení dalšího šíření koronaviru. Pokud je nám známo, v současné době není mezi zaměstnanci  koncernu STIHL žádný zaměstnanec nakažený koronavirem.

Byla přijata i všechna nezbytná opatření k zajištění dodávek výrobků STIHL na trh. Jak již bylo řečeno, není možné předvídat, jak se bude koronavirus vyvíjet a šířit a jaké důsledky bude mít vlna infekce. Sledujeme vývoj a v případě potřeby přijmeme další opatření, abychom udrželi zásobování v obvyklém rozsahu.

Maloobchodní prodej zahradní techniky byl umožněn výjimkou přijatou k Usnesení vlády ze dne 15.3.2020. Bylo stanoveno, že prodejny se zahradnickými potřebami, včetně osiva a sadby, mohou provozovat činnost. Doporučujeme všem zákazníkům, aby využívali pro spojení s odbornými prodejci telefon a email a v případě návštěvy prodejny, aby respektovali mimořádná přijatá opatření, viz níže. Chráníte tím nejen sebe, ale i pracovníky na prodejnách. 

  • Prosíme, vstupujte s chráněnými ústy. Ideální je rouška, ale postačí šátek či jiná podobná ochrana.
  • Prosíme, vstupujte jednotlivě. V případě, že obsluhujeme zákazníka před Vámi, vyčkejte chvilku před prodejnou. Budeme se Vám věnovat ihned po jeho obsloužení.
  • Prosíme nevytvářejte skupinky a respektujte osobní prostor, který doporučuje Světová zdravotnická organizace cca 2 metry.
  • Upřednostníme bezhotovostní platby.
  • Děkujeme, že respektujete upravenou otevírací dobu. Důkladný úklid a dezinfekce jsou naší prioritou.

Produkty STIHL využívají nejen podnikatelé, živnostníci a členové Integrovaného záchranného sytému, ale také všichni majitelé lesů, zahrad, sadů, vinic a v neposledně řadě i lidé připravující palivové dřevo. Věříme, že je v zájmu nás všech, aby v dnešní nelehké době, mohli lidé trávit čas v izolaci prací na své zahradě, vedle svého domu.

Vše výše uvedené platí do doby, než se situace a opatření nezmění.

Závěrem, bychom rádi poděkovali vám, našim zákazníkům a fanouškům značky STIHL, za vaši věrnost značce STIHL, všem našim obchodním partnerům, za mimořádné nasazení pro značku STIHL a v neposlední řadě všem zaměstnancům, kteří ve velmi ztížených podmínkách zabezpečují provoz firmy.  

Přejeme vám pevné zdraví.

 

Andreas STIHL, spol. s r.o.