Sluchátka Dynamic BT

Slyšte, slyšte!

Sluchátka Dynamic BT Zoom

Zpříjemněte si práci s novými mnohostranně použitelnými tlumiči k ochraně sluchu. Mušlové tlumiče k ochraně sluchu STIHL Dynamic BT mají zabudované reproduktory a pomocí technologie Bluetooth® umožňují připojení dalšího zařízení.

Díky tomu můžete poslouchat svou oblíbenou muziku, zatímco sekáte trávník nebo stříháte živý plot. Stačí nasadit si sluchátka, vybrat oblíbené skladby a vrhnout se na nejbližší úkol.

Nové tlumiče k ochraně sluchu mohou být připojeny k mobilnímu telefonu nebo tabletu pomocí bezdrátového připojení Bluetooth 4.0 nebo tradičním kabelem s 3,5mm konektorem. Kromě kvalitních reproduktorů je ve sluchátkách zabudován také mikrofon, a během práce tak můžete přijímat telefonní hovory. Během chvilky tak můžete přerušit poslech hudby a věnovat se pracovnímu telefonátu nebo klábosit s kamarádem. Jednoduché ovládání je založeno na třech tlačítkách. Nemusíte dlouho přemýšlet, které z nich je třeba zmáčknout!

Bezdrátová sluchátka Dynamic BT


Tlumiče chrání sluch před vysokofrekvenčním zvukem (SNR 29), jsou lehké, stavitelné a velmi pohodlné. Jejich interní baterie vydrží 38 hodin provozu, což je skoro celý pracovní týden, než budete muset shánět nabíječku. Mušlové tlumiče STIHL Dynamic BT je možné zakoupit u autorizovaných prodejců také v provedení Dynamic BT-N, které navíc nabízejí ochranu obličeje nylonovou mřížkou

Dynamic BT-N
vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!