CZECH SERIES 2014

CZECH SERIES 2014 Ze sezóny 2014 máme za sebou všechny kvalifikace včetně vrcholu CZECH SERIES - Finále v areálu pod skokanskými můstky Ještěd v Liberci, konaném v neděli 1. června. Zde byl sesazen s trůnu osminásobný mistr ČR Jan Svoboda.
Své želízko v ohni jsme měli také v závodě STIHL® TIMBERSPORTS® CHAMPIONS TROPHY v maďarské Budapešti, kde Martin Komárek v náročném závodě systémem K.O. skončil na skvělém čtvrtém místě.
Největším závodem co do počtu startujících pak byl Pohár města Milevska 15. června a českou sezónu uzavřeli podzimní závody v Ostravě, Ústí nad Labem a Oplotě.
Mistrovství ČR 2014

Nominační závod rozhodující o účasti na Mistrovství světa se konal v Oplotě u Plzně...

Finále 2014

Finále 2014

Finálový souboj čtrnácti nejlepších sportovních dřevorubců proběhl 1. června pod Ještědem...