STIHL TIMBERSPORTS® CZECH SERIES

Pod názvem STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES je od roku 1985 rozšířena po celém světě moderní podoba dřevorubeckých soutěží, do kterých je oficiálně zapojeno více než 20 států a tisíce sportovců. V rámci české série se konají závody od roku 2004. Podívejte se s námi blíže na českou sérii této jedinečné soutěže.

Společná fotka STS Czech Trophy 2023

CZECH SERIES 2024

Pro sezónu 2024 počítejte s pořádnou dávku adrenalinu. Budeme se na vás těšit na tradičních kvalifikačních závodech formátu CZECH CUP i formátu CZECH MASTERS pro ty nejlepší, na CZECH TROPHY pro ty nejvytrvalejší a nakonec i vrchol sezóny v podobě Mistrovství ČR Rookie, žen i Pro série.

STIHL TIMBERSPORTS® na Facebooku

Kempy STIHL TIMBERSPORTS® 

Pila s STS lištou

Vyzkoušejte si Timbersports na vlastní kůži!

Základní kemp pro nováčky se koná zpravidla jednou ročně. Ten letošní proběhne od 1. do 5. dubna 2024 za účasti aktivních závodníků české špičky v roli trenérů! V případě zájmu o účast na kempu vyplňte formulář přihlášky a souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení níže) a obojí zašlete na e-mail camp@theoriginalextremesport.cz.

Exhibice & show

Publikum BVV Brno

Chcete mít ve vašem městě, na veletrhu nebo firemní akci nejlepší sportovní dřevorubce z ČR? Chcete být partnery české série závodů nebo národního týmu? Adrenalinovou nevšední podívanou přivezeme přímo k vám! Ušijeme vám na míru akci podle Vašich možností a potřeb. Tým, který vše na klíč připraví a profesionálně provede, má dvacet let zkušeností nejen z ČR. Závodníci předvádějí všechny disciplíny soutěžním způsobem za doprovodu stylové hudby. Akce probíhá na pódiu o rozměrech odpovídajících mezinárodním pravidlům.

Celý program řídí zkušený moderátor, který čas mezi disciplínami vyplňuje vědomostními soutěžemi pro diváky, jak ty dospělé, tak pro děti. Během programu si mohou dospělí soutěžně vyzkoušet disciplínu Single Buck (řezání ruční pilou). Neváhejte nás kontaktovat!

Kontakty STIHL TIMBERSPORTS®

Pořadatel:
Andreas STIHL, spol. s r.o.
Chrlická 753
664 42 Modřice
e-mail: support@stihl.cz

Organizace:
THE ORIGINAL EXTREME SUPPORT spol. s r.o.
Olší 24
592 61 Olší
mobil: +420 601 160 161
e-mail: orga@theoriginalextremesport.cz

Exhibice a show:
Jan Brabec
mobil:+420 601 160 161
e-mail: show@theoriginalextremesport.cz

Média a PR:
Phoenix Communication a.s.
Hedvika Přibová
mobil: +420 774 273 821
e-mail: hedvika@phoenixcom.cz

Pokud máte zájem o další informace a materiály, například fotografie ve vysokém rozlišení pro tisk, kontaktujte agenturu Phoenix Communication a.s., která zabezpečuje veškeré PR služby. 

Standing Block Chop

Více ze světa STIHL TIMBERSPORTS®