Zahradní sekačky

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Typ použití
Pohon
Komfort
Cena
Akce
17 z 17 Produktů

Příslušenství


SEKAČKY NA TRÁVU STIHL PRO PÉČI O VAŠE ZELENÉ PLOCHY


S výkonnými a účinnými sekačkami na trávu STIHL vás údržba zeleně zaručeně nezatíží. Protože s našimi inovativními sekačkami STIHL je údržba vašeho trávníku snadná a pohodlná.
VÝKONNÉ SEKAČKY PRO KAŽDÉ POUŽITÍ


Každý má jinou představu o dokonalém trávníku. Pro někoho jde o odolný trávník na různé aktivity za domem, pro jiného dokonale zastřižený anglický trávník v předzahrádce. Tyto plochy však mají jedno společné: je třeba je pravidelně sekat. V naší nabídce najdete sekačku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám a s níž bude vaše zahrada vždy prospívat. Naše elektrické sekačky jsou ideální pro plochy v blízkosti domu, za to s akumulátorovými sekačkami získáte větší flexibilitu a naše benzínové sekačky zase bodují extra výkonem. Tímto způsobem zajišťujeme, abyste si mohli vybrat to správné zařízení pro všechna použití.


BENZÍNOVÁ, AKUMULÁTOROVÁ NEBO ELEKTRICKÁ SEKAČKA?


Benzínové sekačky jsou díky svému vysokému výkonu a větší šířce záběru vhodné zejména pro středně velké a velké trávníky. Ne nadarmo se na naše výkonné benzínové sekačky spoléhá při údržbě zeleně mnoho krajinářů, zahradníků i ambiciózních soukromých uživatelů. Na výběr máte mezi různými výkonnostními třídami a verzemi, které splní vaše individuální požadavky – od energeticky úsporné sekačky s pohonem kol až po praktickou brzdu nože, která umožňuje zastavit žací nůž i při běžícím motoru.


S našimi flexibilními akumulátorovými sekačkami se vám bude dařit nejen na trávníku, ale i v jiných oblastech. S tímto kompaktním a výkonným strojem budete pracovat vždy bez emisí a tiše. Na soukromých zahradách je nízká hlučnost našich aku strojů výhodou pro vás i pro vaše sousedy. Kvalitní lithium-iontové akumulátory STIHL vám při práci zaručí spolehlivě silný výkon motoru. Integrovaný režim Eco zároveň zajišťuje automatické přizpůsobení otáček motoru vaší sekačky skutečně potřebnému výkonu. Díky tomu vaše akumulátorová sekačka STIHL spotřebuje méně energie a pokryje větší plochu trávníku.


Naše elektrické sekačky jsou také tiché a bez emisí. Díky své nízké hlučnosti jsou elektrické sekačky vhodnou volbou při sečení v blízkosti domu. Naše kompaktní modely navíc zaujmou lehkými komponenty, štíhlým designem a výkonnými elektromotory. Ať už se staráte o trávník u malého domu, nebo udržujete trávník na jiných místech v blízkosti elektrických zásuvek, práci vždy zvládnete pohodlně a efektivně.


KOMFORTNÍ PÉČE O TRÁVNÍK


Bez ohledu na typ pohonu je mnoho našich sekaček vybaveno dalšími komfortními funkcemi, které vám usnadní péči o trávník. Pokud jste si například vybrali model s komfortním jednodílným vodícím držadlem, lze řídítko nastavit na vaši výšku bez použití nářadí. Pomáhá to také s úsporou místa při skladování a přepravě. Práci usnadňuje také skládací sběrný koš na trávu, který lze snadno vyjmout a vyprázdnit. Integrovaný indikátor stavu naplnění ukazuje, kdy je třeba sběrný koš na trávu vyprázdnit. Díky tomu je sečení trávníku ještě pohodlnější.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO SEKAČKY NA TRÁVU


K sekačkám na trávu STIHL existuje široká nabídka praktického příslušenství. Například mulčovací sady STIHL, s nimiž můžete mnoho našich sekaček na trávu během chvilky přestavět na mulčovací sekačky.