Výzkum a vývoj STIHL: inspirováno uživateli

Vyspělá technika, na kterou se můžete spolehnout: u každého výrobku STIHL se zaměřujeme na inovace a kvalitu.

Two men sit in a laboratory at a desk with several monitors and examine part of a new product

Jak zajišťujeme kvalitu ve společnosti STIHL

Náš sortiment je stejně rozmanitý jako pracoviště, pro která je naše nářadí určeno – proto je třeba celé škály kontrolních a vývojových opatření, abychom zaručili proslulou kvalitu STIHL, ať už jde o naše inovativní zahradní nářadí nebo profesionální lesnickou techniku. Připravili jsme pro vás informace, které vám umožní nahlédnout, jak využíváme inovace v technice STIHL a prostřednictvím našeho výzkumu a vývoje posouváme vaši práci kupředu.

Testování a inovace ve společnosti STIHL

Systémová hmotnost u produktů STIHL

Profesionálním uživatelům u váhy stroje záleží na každém gramu. Proto společnost STIHL věnuje velké úsilí výzkumu a vývoji a využívá technické know-how ke snížení systémové hmotnosti, tj. hmotnosti řetězové pily bez paliva včetně řezné soupravy. Výsledkem je výrazná úspora hmotnosti díky štíhlejším krytům ozubených kol, přepracovanému designu válců, důsledným změnám materiálů u ostatních komponent a vývoji odlehčených lišt – samozřejmě bez kompromisů na úkor výkonu a životnosti. Výsledek: nižší hmotnost systému a snadnější manipulace.

Práce v dešti s profesionálními aku produkty

Veškeré akumulátorové nářadí systému STIHL AP je určeno pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Účinnost ochrany proti stříkající vodě je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

Více o inovativních technologiích