Staňte se prodejcem STIHL

Prodejce se zákaznicí

Posuňte své podnikání na novou úroveň jako autorizovaný prodejce STIHL a staňte se jedním z nás! Díky spolupráci se společností STIHL získáte plnohodnotného partnera, který vám poskytne technickou i marketingovou podporu a pomůže vám v rozvoji vašeho podnikání.

ROZŠIŘTE NAŠI PRODEJNÍ SÍŤ STIHL

Role prodejců je pro naše podnikání zásadní. Reprezentujete značku, nasloucháte a pomáháte zákazníkům a rozšiřujete síť příznivců, kteří si pod slovem STIHL nepředstaví jen kvalitu, spolehlivost, ale především vás. Hledáme někoho, kdo sdílí hodnoty naší značky a zároveň někoho, pro nějž je zákazník na prvním místě a stane se jedním z důvodů, proč se k nám lidé vracejí.

Abyste se mohli stát prodejcem STIHL, je nutné mít vlastní prodejní prostory (není možné prodávat naše stroje pouze přes e-shop) a dostatečné servisní kapacity.

Pomůžeme vám růst

Servisní technik při práci

Technická podpora a vzdělávání

Znát naše produkty tak dobře jako my vyžaduje čas. Proto vám náš technický tým pomůže rozvíjet vaše vlastní znalosti a zkušenosti, kdykoli budete potřebovat. Navíc organizujeme pravidelná technická, produktová a marketingová školení, která vám pomohou v rozvoji vašeho podnikání a dodají vám jistotu a potřebné znalosti k prodeji produktů STIHL.

Tiskoviny STIHL

Marketing

Jsme hrdí, že naši síť odborných prodejců můžeme propagovat v médiích. Jste pro nás stejně důležití jako produkty, které prodáváme. Prostřednictvím široké škály kanálů včetně televize, tisku, rádia a sociálních sítí se postaráme o to, aby vaše firma byla vidět a slyšet, a taky podpoříme vaši vlastní propagaci. Navíc vám pomůžeme s vybavením a označením vaší prodejny a ukážeme, jak z vašeho prodejního prostoru vytěžit co nejvíce.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem stát se odborným prodejcem STIHL, ozvěte se nám na support@stihl.cz. Aktuálně hledáme zájemce zejména z oblastí Rokycan, Mikulova, Mohelnice a Fulneku, ale neváhejte nás kontaktovat i z dalších regionů.

Těšíme se na spolupráci!

Chci se stát prodejcem STIHL