Staňte se součástí našeho týmu

Zaměstnanci STIHL

O společnosti STIHL

Jako mezinárodní společnost s více než 20.000 zaměstnanci po celém světě je dnes STIHL více než kdy jindy synonymem pro vysoce kvalitní, výkonné, inovativní a inspirativní produkty. Za posledních 95 let se toho hodně změnilo. Jedno však zůstalo vždy stejné: jsme rodinná firma, která si váží všech zaměstnanců – a vidí je takové, jací jsou: jako součást rodiny STIHL a základ našeho úspěchu.

Zaměstnanci STIHL

STIHL v České republice

Andreas STIHL, spol. s r. o. je dceřinou společností sídlící v jihomoravských Modřicích. V areálu kousek od Brna najdete centrálu pro Českou republiku a distribuční centrum zásobující síť více než 200 autorizovaných prodejců STIHL.

Technici STIHL

Benefity práce u nás

Vážíme si svých zaměstnanců a proto jim poskytujeme pracovní prostředí, ve kterém se mohou dobře cítit. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, nadprůměrné finanční ohodnocení, možnost práce z domova a celou řadu dalších benefitů, které každý ocení. Dbáme také na to, aby se zaměstnanci mohli neustále posouvat. Proto je u nás dostupná možnost pravidelného vzdělávání i případného kariérního růstu.

 

Volné pozice

Aktuálně nemáme žádné volné pozice.