Příslušenství pro robotické sekačky iMOW

Příslušenství

SPRÁVNĚ KONFIGURACE SEKAČKY ¡MOW® DÍKY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ještě více zábavy na trávníku: S příslušenstvím STIHL můžete robotickou sekačku iMOW® ještě lépe přizpůsobit k sečení trávníku. Nezáleží na tom, kolik rohů a ostrůvků má váš pozemek.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ROBOTICKÉ SEKAČKY: INSTALACE, MODERNIZACE

Robotické sekačky iMOW® jsou chytrou odpovědí na otázku, kolik času musíte věnovat optimální péči o trávník – téměř žádný. Robotické sekačky sekají a mulčují váš zelený koberec inteligentně a spolehlivě, takže se můžete jednoduše posadit a užívat si svůj krásný trávník. S naším praktickým příslušenstvím můžete robotickou sekačku snadno nainstalovat, chránit ji před slunečním zářením a nečistotami a optimálně ji vybavit kolečky nebo žacími noži pro speciální podmínky.

INSTALACE ROBOTICKÉ SEKAČKY JE HRAČKA

Pokud si zakoupíte sekačku iMOW®, váš prodejce STIHL vám instalaci rád provede přímo na místě. Ale samozřejmě si můžete sekačku iMOW® snadno nainstalovat i sami. V závislosti na velikosti vašeho trávníku si můžete vybrat ze dvou instalačních sad. Kromě dodané dokovací stanice obsahují vše, co potřebujete k prvotní instalaci robotické sekačky: Obvodový drát, upevňovací hřebíky pro upevnění drátu a praktické konektory pro připojení drátu. Pomocí upevňovacích hřebíků jednoduše položíte ohraničující drát tam, kde nechcete sekat. Například na strmých svazích, před květinovými záhony nebo na přechodu k dlážděné terase.

Tip pro nabíjecí stanici: Při nastavování dokovací stanice dbejte na to, aby byl terén rovný. Tak se sekačka iMOW® může vždy bezpečně zasunout a baterie se spolehlivě nabije. Pokud je nabíjecí stanice v létě ponechána delší dobu na slunci, vyplatí se zakoupit sluneční stříšku, která robotickou sekačku ochrání před horkem.

FLEXIBILNÍ INSTALACE ROBOTICKÉ SEKAČKY ¡MOW®

Součásti instalačních sad jsou samozřejmě k dispozici i samostatně, abyste mohli zařízení iMOW® individuálně přizpůsobit své zahradě. Pokud má například vaše robotická sekačka iMOW® sekat trávník s mnoha překážkami nebo velmi velký pozemek, můžete potřebovat více vymezovacích drátů. V takovém případě jednoduše objednejte další drát a připojte jej pomocí našich konektorů v místě, kde stávající drát končí. Nakonec vyznačte oblast pomocí dalších upevňovacích hřebíků. Nezáleží na tom, jak je velká nebo šikmá.

ČLENITÝ POVRCH? PRO ROBOTICKÉ SEKAČKY ŽÁDNÝ PROBLÉM

Pokud je váš pozemek nerovný nebo dokonce kopcovitý, sekačka STIHL iMOW® si poradí i zde – naše pojezdová kola s terénním vzorkem zajišťují potřebnou přilnavost i na náročném terénu. Na svazích a kopcích jsou vhodná extra těžká přední kola – pro optimální rozložení hmotnosti, díky čemuž má robotická sekačka lepší záběr a je vyváženější. Pro velké pozemky je užitečná větší šířka sečení robotické sekačky. S přídavným 30 cm nožem u našich nejvyšších modelů jste i zde dobře vybaveni.