Inovace a technologie

Zjistěte, jak se projevuje osvědčená kvalita STIHL a jak technologie STIHL umožňuje profesionálům dokázat víc.

Vysoký výkon – osvědčená kvalita STIHL 

Víme, že při profesionálním použití je pro úspěšné dokončení vašich úkolů nezbytný výkon a spolehlivost. Proto se zaměřujeme na to, abychom se nikdy nespokojili s daným stavem, ale vždy se snažili překročit konvenční hranice toho, co je možné. Jen tak vám můžeme vždy zaručit ty nejlepší nástroje, řešení a zařízení, které vám usnadní vaši práci a přispějí k efektivitě a komfortu vaší práce při realizaci projektu.

Technologie STIHL. Pro všechny, kteří pracují venku.

Máme pro vás ještě další inovace: Náš zádový foukač BGA 300 nabízí nový systém redukce hluku pro tichý provoz a pila MSA 300 je první motorovou pilou STIHL s ovládacím a oznamovacím panelem. Bezemisní akumulátorový rozbrušovací stroj TSA 230 je vhodný i pro práci v interiéru a integrovaná přípojka vody okamžitě váže veškerý vzniklý prach.

Váš profesionální partner

Prodejci STIHL jsou vašimi profesionálními partnery. Díky svým odborným znalostem a zkušenostem vás podpoří při výběru správného nářadí a nabídnou vám prvotřídní zákaznický servis a údržbu. Najděte si nejbližšího specializovaného prodejce STIHL a přesvědčte se sami.

Bezpečnost práce ve společnosti STIHL

Tři muži v ochranných pomůckách před vozidlem s otevřeným zavazadlovým prostorem s akumulátorovým nářadím STIHL

Bezpečná práce

Společnost STIHL klade velký důraz na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci. Přinášíme vám informace o nejdůležitějších ochranných a bezpečnostních opatřeních, abyste vy i vaši zaměstnanci mohli bezpečně vykonávat svou práci.

Ochrana od hlavy až k patě

Inovativní řešení pro profesionály všech odvětví.

STIHL vám nabízí inovativní řešení, která vám usnadní a zlepší profesionální práci – v zahradní a krajinné výstavbě, lesnictví nebo stavebnictví. Zjistěte, které technologie a inovace jsou ve vašem oboru aktuálně důležité.

 

 

Více ze světa STIHL