Příslušenství pro vysavače

Příslušenství


VYSOKÁ ÚČINNOST DÍKY PROMYŠLENÉMU PŘÍSLUŠENSTVÍ


Snadno a rychle přizpůsobte svůj vysavač pro mokré a suché vysávání vašim pracovním podmínkám. Díky tomu můžete všechny úklidové práce provádět ještě efektivněji.
UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ PRŮMYSLOVÝCH VYSAVAČŮ


S vysavači STIHL pro mokré a suché vysávání odstraníte mokré i suché nečistoty obzvlášť účinně. A během chvilky budete mít čisté podlahy v domácnosti, dílně nebo průmyslovém podniku. Kromě našeho všestranného standardního příslušenství vám nabízíme široký sortiment vysoce kvalitního příslušenství pro průmyslové vysavače, které se ještě účinněji vypořádá s nečistotami a prachem. Ať už jde o speciální hubice, filtrační prvky, vyměnitelné hadice nebo praktické filtrační sáčky: naše řešení pro úklid jsou stejně rozmanitá jako nečistoty.


HUBICE NA PODLAHY A VELKÉ PLOCHY


Tyto speciální hubice pro mokré a suché vysávání vyvíjejí obzvláště široký sací účinek. Díky své robustní konstrukci a vyměnitelným vložkám jsou hubice SE ideální pro profesionální použití: • Univerzální podlahová hubice: Výškově nastavitelné příslušenství pro mokré a suché vysávání.

 • Hliníková podlahová hubice: Mimořádně robustní příslušenství pro suché vysavače. Kartáčová vložka vyjímatelná pro čištění.

 • Velkokapacitní podlahová hubice: Pro velké podlahové plochy. Výškově nastavitelná hliníková hubice. K dispozici pro mokré vysavače s gumovou hubicí, pro suché vysavače s kartáčovou vložkou.

 • vysavače s kartáčovou vložkou.
  Kombinovaná podlahová hubice: Na koberce a hladké povrchy s pohodlným nášlapným přepínačem.

 • Hubice pro mokré vysávání: Ideální pro velké plochy. S gumovými koncovkami pro sběr tekutin.


PŘÍSLUŠENSTVÍ K MOKRÉMU A SUCHÉMU VYSÁVÁNÍ PRO NÁROČNÉ POVRCHY.


Speciální příslušenství pro průmyslové vysavače poskytuje optimální řešení i pro problematické povrchy a jemné detaily. Obzvláště účinné je například utírání prachu ze žaluzií, čištění kotlů nebo textilií. Díky naší všestranné nabídce příslušenství pro citlivé povrchy a materiály můžete mokré a suché vysavače během okamžiku přizpůsobit jakémukoli povrchu: • Sací kartáč: Rotační kartáč na kování, jemný nábytek a klávesnice.

 • Sací hubice na radiátory: Plochý kartáčový nástavec pro ideální odstranění nečistot z radiátorů a žaluzií.

 • Plastová štěrbinová hubice: Vhodná pro čištění těžko přístupných míst.

 • Kovová štěrbinová hubice: Speciálně pro čištění horkých předmětů, jako jsou kotle a trouby.

 • Šikmá gumová hubice: Odstraňuje vlhkost z citlivých povrchů.

 • Kartáčová hubice: Měkké štětiny pro čištění citlivých povrchů, jako je čalouněný nábytek nebo textilie.FILTRY PRO RŮZNÁ POUŽITÍ


Filtr z nerezové oceli nebo filtrační prvek z omyvatelného PET rouna je pro vás ideálním příslušenstvím, pokud pravidelně a dlouhodobě pracujete s mokrým vysavačem. Jako příslušenství pro suchý vysavač můžete dodatečně namontovat filtr z odolného papíru, který spolehlivě zadrží i jemné nečistoty. Pro extrémní prašnost na stavbách nebo v dílnách vám nabízíme pevné filtrační sáčky odolné proti roztržení, ve kterých jsou vysáté nečistoty vždy bezpečně uloženy.