855,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Hubice pro čištění podlah: Kombinovaná podlahová hubice - pro SE 33 - SE 62 E

Hubice pro čištění podlah STIHL jsou ideální pro čištění velkých ploch a pracovních prostor v dílnách, při úklidových pracích a v průmyslu. Hubice pro čištění podlah lze v závislosti na modelu použít pro suché vysávání hladkých povrchů a koberců i pro mokré vysávání podlahových ploch. Díky šířce 280 mm lze s kombinovanou podlahovou hubicí STIHL důkladně a rychle vysávat velké plochy, jako jsou dlaždice nebo koberce. Robustní konstrukce hubic pro čištění podlah je zároveň chrání před poškozením při kontaktu s předměty, takže jsou obzvláště odolné. Kombinované hubice pro čištění podlah STIHL můžete připojit k hadici svého mokro-suchého vysavače STIHL a snadno je vyměnit. Kombinovaná podlahová hubice STIHL pro suché vysávání je vybavena nožním přepínačem pro hladké povrchy a koberce. Průměr připojení je 36 mm.
Kombinovaná podlahová hubice STIHL je kompatibilní s elektrickým vysavačem pro mokré a suché vysávání STIHL SE 33STIHL SE 122 E.
Pokud potřebujete podlahovou hubici, kterou lze použít jak na suché, tak na mokré plochy, doporučujeme vám univerzální podlahovou hubici STIHL pro modely STIHL SE 33 až STIHL SE 133 ME.
Hubice pro čištění podlah

Servis a tipy