Příslušenství pro foukače a vysavače

FilterIconFiltrovat

Příslušenství


JEŠTĚ FLEXIBILNĚJŠÍ DÍKY ODPOVÍDAJÍCÍMU PŘÍSLUŠENSTVÍ


Naše příslušenství k foukačům listí a vysavačovým drtičům vám dává ještě více možností. Naše stroje lze snadno a rychle použít pro mnoho dalších úkolů.
OPTIMÁLNÍ NÁSTAVCE PRO FOUKAČE LISTÍ A VAKUOVÉ DRTIČE


Pokud již vlastníte foukač listí nebo vysavač STIHL, můžete jej vybavit dalšími funkcemi nebo vlastnostmi díky rozsáhlému příslušenství. To vám usnadní práci a rozšíří možnosti použití stroje. Speciální trysky vám například pomohou pracovat obzvláště efektivně. Vyztužené popruhy zvyšují pohodlí při práci, atd.
Nebo máte foukač, ale potřebujete vysavač listí? Díky příslušenství lze některé z našich strojů bez větší námahy přestavět. Správné příslušenství vám také usnadní čištění okapů.


TRYSKY PRO SPECIÁLNÍ ÚKOLY


Asfalt, trávníky nebo klikaté cesty – to, jak rychle bude plocha vyčištěna, závisí také na tom, jakou trysku použijete. Proto pro vás máme k dispozici různé trysky, které můžete flexibilně používat v závislosti na pracovní situaci a modelu stroje, abyste měli vždy po ruce ten nejlepší možný nástroj. V zásadě máte na výběr mezi následujícími typy trysek:  • Rovné kruhové trysky pro energeticky úspornou práci díky rovnému tvaru trysky.

  • Ploché trysky, které usnadňují odstraňování těžkého nebo mokrého vyfukovaného materiálu díky vysoké rychlosti vzduchu.

  • Zakřivené ploché trysky umožňují práci na velkých plochách díky širokému proudu vzduchu, který je veden rovnoběžně se zemí.