Mulčovací sekačky

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Komfort
Cena
Akce
2 z 2 Produktů

Příslušenství


MULČOVACÍ SEKAČKY STIHL A ZAHRADNÍ SEKAČKY S FUNKCÍ MULČOVÁNÍ PRO DOBŘE UDRŽOVANÉ TRÁVNÍKY.


Zvládáte při péči o trávník dva pracovní kroky v jednom? S výkonnou a obratnou mulčovací sekačkou STIHL žádný problém. Po sečení zůstane posečená tráva rozdrcená a jemně rozprostřená po celém trávníku jako zdroj živin.
OD SEKÁNÍ TRÁVY K PÉČI O TRÁVNÍK S MULČOVACÍMI SEKAČKAMI


Sekačky STIHL s mulčovací funkcí vám mimořádně usnadní práci: už nemusíte vyprazdňovat plné sběrné koše, likvidovat posekanou trávu, ani hnojit trávník – skvělým hnojivem je totiž samotná tráva. Při mulčování je čerstvě posečená tráva pomocí mulčovacích nožů jemně nasekána a poté vyhozena zpět na trávník jako cenné hnojivo. Tím šetříte čas, vracíte živiny přímo do půdy a můžete si zahradu ještě více užívat.


Která mulčovací sekačka je pro vás ta pravá, závisí zcela na vašich individuálních požadavcích a potřebách. Ať už se jedná o velký park, běžný trávník nebo malou předzahrádku: náš sortiment vám nabízí různé možnosti a modely pro každou situaci. Profesionálové pracují obzvláště efektivně s našimi benzínovými sekačkami s mulčovací funkcí a v blízkosti domu lze optimálně použít elektrické mulčovací sekačky. Jako obzvláště lehkou a tichou alternativu pro soukromé použití můžete zvolit akumulátorové sekačky s mulčovací funkcí, které při péči o trávník udržují nejen vysoký výkon, ale také příjemně nízkou hladinu hluku. Pokud chcete být flexibilní, sáhněte po naší multifunkční sekačce, která buď vyhazuje trávu do strany, nebo přímo mulčuje.


SEČENÍ, MULČOVÁNÍ A JEŠTĚ MNOHEM VÍC


Naše mulčovací sekačky nejenže zvládají dva pracovní úkony zároveň, ale nabízejí vám i mnoho dalších doplňků a vymožeností pro péči o trávník, jako jsou například mulčovací sekačky s pojezdem. Díky technologii SmartChoke můžete benzínovou mulčovací sekačku STIHL spolehlivě a s minimální námahou nastartovat při studeném nebo teplém startu. Modely mulčovacích sekaček s pohonem kol Vario mají plynulou regulaci otáček. Důmyslné antivibrační prvky zajišťují ochranu vašich kloubů i při delším používání sekačky.


Hladce se pohybující kola vám při práci s našimi mulčovacími sekačkami nabízejí vysokou míru manévrovatelnosti, takže práce s nimi je obzvláště příjemná. Práci vám usnadní také centrální nastavení výšky sečení. A nezapomeňte – s mulčovací sekačkou už nikdy nebudete muset vyhazovat posekanou trávu. Můžete také jednoduše přejet listí ležící na trávníku – to je pak také rozdrceno a může být použito přímo jako hnojivo. Pokud tedy chcete svůj trávník sekat obzvlášť pohodlně a zároveň ho hnojit bez jakýchkoli chemikálií, pak je pro vás mulčovací sekačka STIHL tou správnou volbou.


SEKAČKA NA TRÁVU NEBO MULČOVACÍ SEKAČKA?


Pokud máte děti, které si rády hrají na trávníku, nebo pokud trávník přímo sousedí s bazénem či koupacím jezírkem, mulčovací sekačka se příliš nedoporučuje. Tráva se může snadno rozptýlit a znečistit bazén, případně zašpinit oblečení dětí. V těchto případech doporučujeme zakoupit sekačku se sběrným košem.

V opačném případě, pokud již používáte sekačku STIHL a chtěli byste ji použít k mulčování – naše mulčovací sady pro dodatečnou montáž umožňují přestavět běžné sekačky na mulčovací. Sady se skládají z víceúčelového nože a mulčovací vložky.


Přejeme příjemné prohlížení a nezapomeňte: Se sekačkou STIHL s mulčovací funkcí vrátíte trávníku jen to dobré.