Servis robotických sekaček STIHL ¡MOW®

Specializovaný prodejce STIHL umísťuje robotickou sekačku STIHL iMOW do nabíjecí stanice na zahradě

Vybrali jste si robotickou sekačku iMOW®? Pak se můžete pohodlně usadit a relaxovat. Váš autorizovaný prodejce nabízí na vyžádání komplexní servis vaší robotické sekačky – poskytne vám kvalifikovanou podporu při počáteční instalaci a v případě jakýchkoli otázek týkajících se vaší sekačky iMOW®. Na kompetentní poradenství ohledně nové robotické sekačky se můžete spolehnout hned od začátku.

Odborné poradenství

Nikdo nezná robotickou sekačku iMOW® lépe než váš autorizovaný prodejce STIHL. Všichni prodejci STIHL se pravidelně účastní školení, čímž se staráme o to, aby se vám na místě dostalo individuálního a kvalitního poradenství. Na vyžádání vám může prodejce robotickou sekačku odborně nainstalovat, opravit a servisovat. Váš autorizovaný prodejce vám také poskytne tipy a rady pro bezpečné a správné používání robotické sekačky, abyste svou iMOW® využili naplno.

Instalaci jednoduše svěřte svému specializovanému prodejci:

Podpora ze strany kvalifikovaného prodejce ¡MOW®

Vy a vaše robotická sekačka iMOW® jste u svého specializovaného prodejce v těch nejlepších rukou. Váš autorizovaný prodejce může na požádání nabídnout kromě instalace sekačky iMOW® také další služby:

Údržba a kontrola

Váš specializovaný prodejce provede každoroční údržbu a kontrolu vaší robotické sekačky iMOW®,  zkontroluje funkčnost zařízení iMOW® a v případě potřeby do něj nainstaluje nejnovější software.

Čištění a uložení na zimu 

Vaše robotická sekačka iMOW® potřebuje pravidelné čištění. Autorizovaný prodejce za vás sekačku odborně vyčistí a zkontroluje plášť, žací ústrojí a nabíjecí kontakty. A pokud nemáte doma vhodné místo, kam byste robotickou sekačku uložili na zimu, můžete si po domluvě u vybraných prodejců vaši  iMOW® uschovat a vyzvednout si ji opět před sezónou.

Kontrola a výměna nože

Nůž robotické sekačky iMOW® je třeba pravidelně měnit. Výměnu nožů můžete provést u svého specializovaného prodejce, který je do této služby zapojen. Zkontroluje, zda nůž není opotřebovaný a poškozený, pokud je nutné vyměnit nůž za nový, vymění vám ho a nainstaluje do robotické sekačky.