Specializovaní prodejci iMOW® Partner

Specializovaný prodejce STIHL umísťuje robotickou sekačku STIHL iMOW do nabíjecí stanice na zahradě

Vybíráte robotickou sekačku iMOW®? Pak se pohodlně usaďte a nechte vše na nás. Váš autorizovaný prodejce iMOW® Partner nabízí kompletní iMOW® servis – poskytne vám kvalifikovanou podporu při samotné koupi sekačky,  počáteční instalaci i následném servisu a zodpoví veškeré dotazy. U našich vybraných a proškolených iMOW® specialistů se můžete spolehnout na kvalitní poradenství už od začátku. 

Odborné poradenství

Přehled služeb

Seznam prodejců iMOW® Partner

Odborné poradenství

Nikdo nezná robotickou sekačku iMOW® lépe než váš autorizovaný prodejce iMOW® Partner. Tito vybraní prodejci STIHL se pravidelně účastní školení, aby se vám na místě dostalo individuálního a kvalitního poradenství. Prodejci vám odborně poradí s koupí vhodné sekačky a na vyžádání vám mohou robotickou sekačku odborně nainstalovat, opravit i pravidelně servisovat. Váš prodejce vám také poskytne tipy a rady pro bezpečné a správné používání robotické sekačky, abyste svou iMOW® dokázali naplno využít.

Prodejce STIHL

Instalace iMOW®

  • Prodejce si nejprve projde a zkontroluje vaši zahradu, zda je vhodná pro instalaci iMOW®.
  • Poté vyhodnotí, kde a jakým způsobem umístit vodicí drát.
  • Následně vytvoří plánek zahrady, podle kterého položí vodicí drát a umístí dokovací stanici na vhodné místo. 
  • Nakonec s vámi nastaví plán sečení a uvede robotickou sekačku do provozu.

 

Podpora ze strany prodejce iMOW® Partner

Vy i vaše sekačka iMOW® jste u svého specializovaného prodejce v těch nejlepších rukou. Prodejce iMOW® Partner může na požádání nabídnout kromě instalace sekačky iMOW® také další služby:

Servis a kontrola

Prodejce provede každoroční údržbu a kontrolu vaší robotické sekačky iMOW®,  zkontroluje její funkčnost a v případě potřeby do ní nainstaluje nejnovější software. Zároveň provádí veškerý záruční i pozáruční servis vaší sekačky.

Kontrola a výměna nože

Nože robotické sekačky iMOW® je třeba pravidelně měnit. Výměnu nožů můžete provést u svého prodejce iMOW® Partner, který zkontroluje, zda nože nejsou opotřebované a poškozené, a případně je vymění.

Čištění a uskladnění na zimu 

Vaše robotická sekačka iMOW® potřebuje také pravidelně řádně vyčistit. Prodejce za vás sekačku odborně vyčistí a zkontroluje plášť, žací ústrojí a nabíjecí kontakty. A pokud nemáte doma vhodné místo, kam byste sekačku přes zimu uložili, můžete si ji po domluvě u některých prodejců iMOW® Partner uschovat a vyzvednout až před sezónou.

iMOW®

IMOW® NOVÉ GENERACE
rychlé a plně automatické sečení trávníku

Seznam prodejců iMOW® Partner