Technika práce a údržba zařízení

Dobrá práce prováděná bezpečně

Pro každý projekt jsou důležité bezpečnost a funkční vybavení. Zde najdete tipy, které vám pomohou profesionálně pracovat s jakýmkoli nářadím.

Péče o akumulátor STIHL AK 10 a AK 20 v kůlně na nářadí

PÉČE O AKUMULÁTORY

Stále více produktů STIHL – zahradní nůžky, řetězové pily nebo robotické sekačky – pracuje s pomocí praktických lithium-iontových akumulátorů. Zde se dozvíte o výhodách nářadí s lithium-iontovými akumulátory a o tom, proč se nemusíte obávat paměťového efektu.

Benzinová řetězová pila STIHL MS 261 C-M na pařezu v lese

TIPY K ŘETĚZOVÝM PILÁM

Máme pro vás tipy, které vám usnadní používání řetězové pily. Dozvíte se, jak pilu udržovat, jak ji ostřit a jak napínat řetěz. Najdete zde také tipy týkající se ochranných pomůcek, správné směsi do řetězové pily, řezání palivového dřeva. a mnoho dalšího.

Muž seče louku s divoce rostoucími květinami vyžínačem STIHL FSA 57

TIPY K VYŽÍNAČŮM A KŘOVINOŘEZŮM

Kromě správných ochranných pomůcek a vhodné směsi do vyžínače hraje důležitou roli také údržba, bezpečnost práce a výměna řezného nástroje. Připravili jsme pro vás i návod, jak váš křovinořez nastartovat a uskladnit a jak s ním správně sekat.

Tři muži v ochranných oděvech STIHL před hromadou dřeva se připravují na práci s řetězovou pilou STIHL

BEZPEČNOST PRÁCE

Bezpečnost práce má ve společnosti STIHL vysokou prioritu. Proto jsme pro vás shromáždili všechny důležité informace. Zde se dozvíte všechno, co potřebujete vědět o třídách prašnosti a ochranných oděvech proti proříznutí, a také další pokyny a tipy, díky nimž bude práce bezpečnější.